Cursuri TEHNICIENI TOPO - CADASTRU - pentru cei interesati

Creat de FPIP, Mar 23, 2010, 02:29 AM

« precedentul - următorul »

alexsb


                  Pentru ali_rosca: poti sa-mi spui, te rog, unde anume se face cursul de tehnicieni topo in Sibiu ? Multumesc anticipat!


               

mono70


                  vreau sa fiu doctor veterinar..sa tai coaile la boi..stie cineva vre un curs? de 3-4 saptamani??????


               

alexsb


                  Pacat ca mai mult de jumatate din posturile acestui forum sunt numai frustrari...credeam ca e, totusi, ceva mai serios. V-am salutat!


               

AlexGIS


                  
mono70 a scris:

vreau sa fiu doctor veterinar..sa tai coaile la boi..stie cineva vre un curs? de 3-4 saptamani??????


Comentariile astea fac o mare defavoare celor care au terminat o facultate de profil.


_______________________________________
http://gistrict.com/wp/simcad/" target="_blank">Descarcă aplicația SIMCAD
Sistem de Management Integrat al Lucrărilor de Cadastru și Topografie
Tofan Alexandru tel: 0742-883-676
https://www.facebook.com/groups/topogeocad/" target="_blank">Grupul FB topografie - geodezie - cadastru


               

John Doe


                  @alexsb: jumatate din ceea ce ai citit tu, posibil sa fie asa. Mai incearca si alte topicuri.


               

alexsb


                  M-am exprimat putin gresit. Credeam ca este evident ca ma refer la posturile unde se discuta subiecte referitoare la autorizare, forme de scolarizare, etc. Detaliile de ordin tehnic nu prea au cum sa scoata la iveala frustrari . Era doar o opinie personala... Tangential, cunosc destul de multe persoane din bransa la care am observat acest aspect.


               

ali_rosca


                  
alexsb a scris:

Pentru ali_rosca: poti sa-mi spui, te rog, unde anume se face cursul de tehnicieni topo in Sibiu ? Multumesc anticipat!


pe privat


_______________________________________
Sunt un biet licenţiat,
Am şi master, doctorat,
Dar vă-ntreb, ca inginer:
- Îmi ajung... să fiu şomer?


               

alexsb


                  
ali_rosca a scris:


alexsb a scris:

Pentru ali_rosca: poti sa-mi spui, te rog, unde anume se face cursul de tehnicieni topo in Sibiu ? Multumesc anticipat!


pe privat


Mii de scuze pentru intarzierea cu care am intrat pe forum. Am incercat sa-ti trimit un mesaj pe privat dar imi zice ca nu primesti astfel de mesaje. Imi spui, te rog, cum sa fac sa vorbim ? Multumesc !!!



               

John Doe


                  @ali_rosca: la profilul tau de user de pe forum, ai ales sa-ti ascunda adresa de mail si nu vrei sa primesci mesaje pe privat, de aceea nu merge.


               

ali_rosca


                  
alexsb a scris:


ali_rosca a scris:


alexsb a scris:

Pentru ali_rosca: poti sa-mi spui, te rog, unde anume se face cursul de tehnicieni topo in Sibiu ? Multumesc anticipat!


pe privat


Mii de scuze pentru intarzierea cu care am intrat pe forum. Am incercat sa-ti trimit un mesaj pe privat dar imi zice ca nu primesti astfel de mesaje. Imi spui, te rog, cum sa fac sa vorbim ? Multumesc !!!


Cursul de calificare se desfasoara la Colegiul Tehnic Energetic din Sibiu.
La sfarsitul acestei luni sau in octombrie o sa inceapa un nou curs.


_______________________________________
Sunt un biet licenţiat,
Am şi master, doctorat,
Dar vă-ntreb, ca inginer:
- Îmi ajung... să fiu şomer?