Impresii pozitive E-terra 3

Creat de betanet, Oct 26, 2016, 11:18 PM

« precedentul - următorul »

betanet

Dragi colegi!

Am deschis acest topic si pentru cei care au o alta parere despre E-terra 3.
Sa vedem cati suntem. :)

Cloudeppelin

Imi place E-terra 3. Am depus schite, am descarcat date. Totul ok.

betanet


Maorientezpemovila

Imi place codul de bare ca este mai mic si cercul care se invarte cand se logheaza .
In rest deocamdata nimic. Probabil este o realizare ca nu a ars inca serverele .

Modificat de Maorientezpemovila (27-10-2016 20:56:17)

aurica

Imi place foarte mult!!!
Doar ca dl. inspector ma suna si-mi spune ca pentru documentatia mea are doua variante de solutionare, referat de completare sau indreptare eroare materiala. Eu nu am solicitat asa ceva, iar daca voi fi nevoi sa depun o noua cerere pentru completare ori indreptare eroare materiala voi primi un nou referat la care nu voi sti cum sa depun o noua cerere pentru solutionarea situatiei create, ceea ce va duce inevitabil la o noua contactare telefonica, apoi la gasirea unei noi solutii, iar in final la ... un filmulet fara sonor in rolul principal AURICA cum rezolva problema. Sper sa nu citeasca si dl. bradut.

betanet

Mai baieti :)

Eu m-am abtinut sa intru pe topicul vostru cu impresii negative si l-am creat pe asta.

Ce dracu, nu vedeti titlul?

Cred ca am 40-50 de documentatii inregistrate pana acum si solutionate. Fara nicio problema.
Ma gandesc ca poate, daca este putina atentie nu prea apar probleme. Nu stiu. Sau sunt eu norocos.

Modificat de betanet (27-10-2016 21:55:04)

John Doe

Ce fel de documentatii ai inregistrat, la care OCPI?

Maorientezpemovila

#7
Citat din: CloudeppelinImi place E-terra 3. Am depus schite, am descarcat date. Totul ok.

Poti sa fii mai explicit te rog .La ce te referi cand vorbesti de schite si ce date ai descarcat cu ettera 3 ?

djxhouse

Inca un avantaj.
Putem inregistra si dupa ora 14:00.
 :hi:

betanet

#9
Citat din: John DoeCe fel de documentatii ai inregistrat, la care OCPI?

Pai....Plan de situatie, Prima inregistrare, dezlipiri, alipiri, actualizari, prima inregistrare UI.
OCPI: Prahova si Dambovita

Maorientezpemovila

#10
Citat din: djxhouseInca un avantaj.
Putem inregistra si dupa ora 14:00.
 :hi:

Fara suparare asta puteau sa faca si la eterra 2.....asa ca nu se pune acest oscior aruncat in sila la popor, :)

Maorientezpemovila

Vad ca nu mai contenesc impresiile pozitive ....