Caut topograf

Creat de spheraprod, Oct 09, 2016, 12:19 AM

« precedentul - următorul »

spheraprod

Buna seara,

Societate comerciala din Bucuresti, dorim colaborare pe baza de contract, cu o firma de cadastru sau un topograf independent. Toate cheltuielile si serviciile prestate, se vor achita in baza unor facturi emise de catre prestator, respectand toate legile statului roman.

Viitorul nostru colaborator trebuie sa detina toate instrumentele necesare desfasurarii activitatii.

Colaborarea este pe termen lung si consta in intocmirea documentatiei cadastrale pentru terenuri situate in vecinatatea drumurilor nationale si europene inclusiv autostrazi, de pe intreg teritoriul tarii.

Asteptam cu interes ofertele dumneavoastra.

Va multumim.

Modificat de spheraprod (08-10-2016 21:20:06)

Marian

#1
Citat din: spheraprodBuna seara,

Societate comerciala din Bucuresti, dorim colaborare pe baza de contract, cu o firma de cadastru sau un topograf independent. Toate cheltuielile si serviciile prestate, se vor achita in baza unor facturi emise de catre prestator, respectand toate legile statului roman.

Viitorul nostru colaborator trebuie sa detina toate instrumentele necesare desfasurarii activitatii.

Colaborarea este pe termen lung si consta in intocmirea documentatiei cadastrale pentru terenuri situate in vecinatatea drumurilor nationale si europene inclusiv autostrazi, de pe intreg teritoriul tarii.

Asteptam cu interes ofertele dumneavoastra.

Va multumim.
Prin documentatie cadastrala intelegeti documentatie pentru inscrierea in CF?

John Doe

Suntem o firma din Sibiu, putem discuta daca imi dai un numar de telefon sau o adresa de E-mail.

spheraprod

#3
Citat din: Marian
Citat din: spheraprodBuna seara,

Societate comerciala din Bucuresti, dorim colaborare pe baza de contract, cu o firma de cadastru sau un topograf independent. Toate cheltuielile si serviciile prestate, se vor achita in baza unor facturi emise de catre prestator, respectand toate legile statului roman.

Viitorul nostru colaborator trebuie sa detina toate instrumentele necesare desfasurarii activitatii.

Colaborarea este pe termen lung si consta in intocmirea documentatiei cadastrale pentru terenuri situate in vecinatatea drumurilor nationale si europene inclusiv autostrazi, de pe intreg teritoriul tarii.

Asteptam cu interes ofertele dumneavoastra.

Va multumim.
Prin documentatie cadastrala intelegeti documentatie pentru inscrierea in CF?

Buna seara,

Da, in vederea obtinerii autorizatiei de constructie.

florinD

PFA din Bucuresti cu experienta de 16 ani. Am instrumentele necesare pentru a realiza orice tip de lucrare de specialitate.
Sunt interesat de o eventuala colaborare. E-mail
Multumesc.

Mit

@spheraprod,
Ce oferta sa-ti trimit daca nu stiu exact ce volum de munca implica lucrarile tale ? !!!
Intrebarea ta e ca si cum ai zice ca vrei patrunjel. Dar patrunjelul poate fi verde, uscat, radacina, curatat, cu TVA, din UE sau China... mai zic ?
... daca te intereseaza pe Timis, trimiteti p.m. cu un nr. de tel. si daca esti corect, serios, vrei calitate si nu vrei gratis poate... iese de'o ciorba. Spor !

spheraprod

#6
Citat din: Mit@spheraprod,
Ce oferta sa-ti trimit daca nu stiu exact ce volum de munca implica lucrarile tale ? !!!
Intrebarea ta e ca si cum ai zice ca vrei patrunjel. Dar patrunjelul poate fi verde, uscat, radacina, curatat, cu TVA, din UE sau China... mai zic ?
... daca te intereseaza pe Timis, trimiteti p.m. cu un nr. de tel. si daca esti corect, serios, vrei calitate si nu vrei gratis poate... iese de'o ciorba. Spor !

Buna seara,

Multumesc pentru raspuns, cand ajung cu lucrarile in zona, va contactez.