O alta licitatie cu dedicatie Fara numar

Creat de goguletz, Sep 25, 2015, 05:51 PM

« precedentul - următorul »

goguletz

O alta licitatie cu dedicatie...

Licitatie de aproape 7 milioane de euro: Agentia de Cadastru vrea sa-si majoreze capacitatea de a pregati informatii geografice pentru monitorizarea mediului si a schimbarilor climatice. Mai multe detalii http://economie.hotnews.ro/stiri-telecom-20451197-licitatie-aproape-7-milioane-euro-agentia-cadastru-vrea-majoreze-capacitatea-pregati-informatii-geografice-pentru-monitorizarea-mediului-schimbarilor-climatice.htm" target="_blank">aici.


John Doe

Nu sunt la curent, din articol n-am inteles mare lucru - ti se pare si aici ceva dubios? nu ca n-ar fi posibil, nu tin cu ursul dar ce anume?

severcoman

#3
Citat din: John DoeNu sunt la curent, din articol n-am inteles mare lucru - ti se pare si aici ceva dubios? nu ca n-ar fi posibil, nu tin cu ursul dar ce anume?

as vrea sa tin cu ursu'!
cineva trebuie sa faca si lucrarile respective...
(nici nu trebuie sa te uiti atent, peste tot, oricum e ceva dubios!)

Modificat de severcoman (11-10-2015 21:45:41)

John Doe

Daca ai gasit ceva concret de natura îndoielnica, te rog explica-ti afirmatia dar cu argumente concrete. Daca nu o faci, te alegi cu un avertisment pentru acuzatii nefondate. Faptul ca tu vrei doar sa stai de povesti nu este un motiv suficient pentru a face asemenea afirmatii.

severcoman

#5
Citat din: John DoeDaca ai gasit ceva concret de natura îndoielnica, te rog explica-ti afirmatia dar cu argumente concrete. Daca nu o faci, te alegi cu un avertisment pentru acuzatii nefondate. Faptul ca tu vrei doar sa stai de povesti nu este un motiv suficient pentru a face asemenea afirmatii.

pare interesant titlul!

John Doe

Userul severcoman primeste aici un avertisment pentru acuzatii nefondate.
Pentru discutii multiple fara continut si/sau ironice nu se da avertisment deocamdata.

severcoman

#7
Citat din: John DoeUserul severcoman primeste aici un avertisment pentru acuzatii nefondate.
Pentru discutii multiple fara continut si/sau ironice nu se da avertisment deocamdata.

asa cum spuneam, vedem (adica eu fata de tine) diferit lucrurile : "marea cadastrare" este titlul dat de autorul articolului, nu de mine

John Doe

Faptul ca simti nevoia sa te justifici întotdeauna, fara exceptie, chiar nu-ti spune nimic? sau faptul ca ai intotdeauna dreptate, la fel?
Nu am scris ca sa-mi raspunzi, multumesc - doar gândeste-te putin si la asta. Nu sunt dusmanul tau, nu-ti caut nod in papura dar daca mai bati câmpii vei fi banat definitiv. Gândeste-te putin, te rog.