Main Menu

STATII TOTALE

Creat de adilaurentiu2006, Mar 23, 2006, 03:24 PM

« precedentul - următorul »

adilaurentiu2006

Cumpar o statie totala cu soft de descarcare.... vreau ceva pana in 2200Euro daca se poate ... sunt la inceput si stiti si voi cum e cu bani...:(

bulisor3

dap si pe mine m-ar interesa ce am putea cumpara sa zicem pna in 2500 de euro ??? daca stie cineva ceva sa ne spuna si noua celorlalti mai amarati si la inceput de drum !!!

crs

eu mi-am cumparat din germania (2 la SH) si m-a ajuns 2000ÃÆ'Ã,¢Ã¢â‚¬Ã...¡Ã‚Ã,¬/buc cu tot cu trepied, o prisma (noi), soft de descarcare. Statii topcon GTS 6/6B. (inreg. alfanumeric, fac si retro, etc). 500ÃÆ'Ã,¢Ã¢â‚¬Ã...¡Ã‚Ã,¬ e drumul :)) .

dtoni

si vama cat te-a costat?

crs

nimic (sint roman si romanul se descurca)

wallb

Vind Statie Totala Zeiss Elta3 + Rac500 cu accesorii + Soft.

wallb

Vind Statie Totala Geodimeter 408 +  o prisma si un bat, stativ lemn, 2 baterii, aparat de incarcat bateriile, Koffer plastic, memorie interna 1000pc.Se poate vedea la: http://www.ageaonline.com" target="_blank">www.ageaonline.com

wallb

Vind Statie Totala Zeiss Elta3 + Rac500 cu accesorii + Soft.
Relatii la E-Mail: E-mail

wallb

Vind tachymetre digitale: FET120 (fabricat Firma Geo Fennel) si Sokkia DT6, Mire aluminium 5m noi, trepiede de aluminium noi.

wallb

Vind Profi aparat: Statie Totala Geodimeter 610, menu in limba engleza, 4 akku, aparat de incarcat Akku, 2 prisme, 2 bastoane, soft,
trepied original, koffer plastic.

wallb

Vind Statie totala TopCon 211d + Prisma cu bat, trepied, 2 Akku + incarcator Akku, Cablu transfer date,Koffer Plastic.

Cosmin Lazar

Stie cineva unde pot gasi gasi Manualul de utilizare pentru o Leica TCR303 si o Leica TCR410c ?
Care dintre cele doua statii de mai sus este mai buna?
Adresa mea de mail este E-mail

adi_topo

Salut!
Am si eu nevoie de un sfat.
Ce trebuie sa faci pentru a deveni topograf (incepand cu studiile)?
Mersi!

Alinu79

Vand Leica TCR 403 Power noua , produsa in iunie 2006 , cumparata din Germania , cu a 2 a tastatura montata , cu set de accesorii complet , cu 2 prisme + 2 jaloane , cu trepied de lemn etc. 
    Aparatul poate masura distante de 170m fara reflector , pana la 3500m cu o prisma prin infrarosu si cu laserul fortat pe prisma pana la 10000 - 12000 m ( enorm) !!!!  . Aparatul este nou si beneficiaza de garantie Leica .
       Pret 11500 euro !!!!!  La Leica Romania acelasi aparat costa  aprox . 14000 euro !!!
      relatii la 0742020372

advex

La rubrica Software declari: "Poate sunt subiectiv , dar am ezitat mult daca sa iau un TCR 403 Power cu al doilea display sau o Sokkia 330R3 , am ales Leica dar acum dupa cateva zile de la achizitie nu mai sint convins ca am ales bine !!!"
Anuntul cu vanzarea apare de ceva mai mult timp pe internet, pe toate site-urile comerciale. Se pare ca cineva nu este sincer cu noi!