autorizatie expert legitimatie expert

Creat de heruvim, Ian 15, 2013, 10:09 PM

« precedentul - următorul »

heruvim

Stie cineva care este procedura pentru cei care au dobandit calitatea de expert tehnic judiciar in urma interviului din Decembrie?
Ma refer la faptul daca primesc acasa legitimatia sau mai nou autorizatia sau sunt convocati la MJ de unde se ridica
In cat timp dupa ce au fost declarati admisi intra in posesia documentelor legale si primesc numiri in dosare?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

heruvim


Anton Pann

Orice informatie sigura sau calificata , se poate obtine doar de la "Biroul Local de Expertize  Tehnice ", de pe langa Tribunal .  Deci, luati legatura cu BLET din zona d-voastra. Se poate contacta telefonic prin centrala tribunalului .

dora3mira

In ce judet iti vei desfasura activitatea ?
Raspunsul solicitat depinde mult de raspunsul tau !

ancka

in bucuresti trebuie sa mergi personal la BLET pentru a ridica certificatul de autorizare.

livium

Faptul ca autorizatia se elibereaza doar cu semnatura titularului inseamna ca trebuie sa te prezinti la Biroul local pentru expertize tehnice judiciare pentru a intra in posesia acesteia. Eu asa am procedat.

heruvim

A primit careva din expertii autorizati recent vre-o expertiza?

rock4ever

M-a sunat un avocat acu vre-o 3 saptamani sa-mi spuna ca am fost numit in o cauza dar nu am primit numirea prin posta. Oare cat dureaza procedura asta? Incep sa-mi fac griji.