Anunt pentru personalul din Tulcea si sau Constanta

Creat de raoul, Noi 19, 2012, 08:39 PM

« precedentul - următorul »

raoul

Exista posibilitatea sa fac rost de planul cadastral al comunei Chilia Veche in conditiile in care eu nu am fost nici macar odata in zona si nici nu am posibilitatea de deplasare,
Rog frumos un membru din CT sau Tulcea care are drum la OCPI Tulcea sa ma contacteze la adresa E-mail sau la nr.de telefon 0751063091 da-ti bip si va sun eu inapoi.
Ma intereseaza planul pentru satul Chilia Veche in intregime,totul binenteles contra cost.

diagodose2009

Mai bine tu ceri informatiile  de care ai nevoie direct de OCPI.
Eu stiu ca planul DXF cadastral costa in 2007  ,suma de 10000euro.
Acum cat costa acest plan cadastral.?

Mit

Trebuie sa fii tzacanit :nebun:  la cap sa dai atatia bani pe ceva care oricum este eronat.

John Doe

Pentru banii astia, ma duc si dau o spargere la OCPI...
Oricum, un beep sau un mail sunt gratis.

relutap

ai fost cumva la OCPI si ti-au facut o calculatie cu echivalentul a 10000euro? sau ti-a facut oferta vreo persoana binevoitoare? oricum cred ca e vreo greseala pe la zerouri. cum sa dai atatia bani pe ceva care "oricum e eronat" asa cum spunea si Mit. Si chiat daca nu e eronat are un termen de valabilitate foarte mic deoarece zilnic se fac lucrari noi si ar  trebui actualizat.  :hi:

raoul

Am rezolvat simplu am depus cererea scanata pe email la OCPI Tulcea am primit raspunsu pe mail am achitat cu ordin de plata la banca si le-am primit pe email dupa aceea plansele 2 la numar. :hi: