Adresa Ancpi pentru apartamente

Creat de vali_costea, Apr 25, 2012, 09:10 PM

« precedentul - următorul »

vali_costea


John Doe


dtoni


Mit

Eu nu inteleg de ce ANCPI-ul nu prezinta pe site-ul lor TOATE aceste raspunsuri.
Domnilor de la ANCPI, e spre binele tuturor o astfel de abordare normala pt. sec. XXI.  :D

John Doe

Tocmai informatia este una din armele secolului XXI. Cine o are e tare, cine nu -  e bun de trimis acasa sa refaca documentatia.

advex


Anton Pann

O arhiva cu legeslatie din domeniu, structurata pe tipuri de acte , emitent, numar, ar fi foarte utila.  Este vorba nu numai de cadastru, ci si de sistemnatizare, urbanism si amenajare teriroriu, ape, cai de comunicatii, paduri, imbunatatiri funciare si aceste  ... valoroase informatii de la ANCPI care pot fi publicate dar este clar ca nu se vrea a fi puse la dispozitia autorizatilor. Pentru ca sunt necesare .  Locul acestei arhive ar trebui sa fie la .... noua asociatie de profil . Cred ca sunt totusi bine intentionati . Ce va fi in viitor....vom vedea .

vali_costea

Am trimis catre ancpi o e-petitie prin care solicit un raspuns privind infiintarea in cadrul saitului lor a unei sectiuni cu adresele emise de catre ei, dand exemplu ocpimm.ro/specificatii intocmire documentatii cadastrale.Om trai si om vedea, postez imediat raspunsul lor.

Mit

... poate nea' procuroru' o schimba cate ceva pe ici pe colo, prin partile esentiale.  :)

raulsima

stie cineva daca lucreaza ocpi-urile din tara sambata?

vali_costea

Ilfov si Bucuresti lucreaza :rotfl: .