autorizare in neamt

Creat de starter, Apr 08, 2012, 07:39 PM

« precedentul - următorul »

starter

stie cineva cum se desfasoara examenul de autorizare pentru C in Neamt? conditii...intrebari...metode de examinare...perioada in care se org ex de aut? Ms mult

kkndkk

Pe 10 examen. Proba practica- drumuire - masurare in jurul OCPI, sunt o groaza de buloane si masori printre altele chioscul de ziare, te inchizi pe alte buloane. Prelucrare pe calculator, poti pe laptop-ul tau. Intocmesti si anexele pt prima inregistrare. Intrebarile grila sunt standard pe tara. Bibliografia si tematica standard pe tara la pagina ANCPI. Ia legatura cu secretarul comisiei, dnul Baroi.

Modificat de kkndkk (08-04-2012 20:07:59)

starter

multumesc frumos kkndkk.ai idee la cat timp se dau examenele de autorizare? din cate vad este imposibil sa sustin examenul acum(avand in vedere ca se da maine)

florean

buna,imi spune si mie cineva,daca sunt absolvent si am lucrat timp de 1 an de zile la o firma de cadastru fara carte de munca,este vreo posibilitate sa ma autorizez ?

Anton Pann

Teoretic ..100% nu. Practic ...nu.

Modificat de Anton Pann (17-07-2012 17:11:07)

Anton Pann

Teoretic ..100% nu. Practic ...nu. :rotfl: Ai nevoie de vechime dovedita cu acte.

starter

Si intrebarile grila standard care sunt? Am posibilitatea de a le gasi pe undeva?