Topografie moderna-N Bos

Creat de Arcturus, Ian 31, 2012, 03:40 PM

« precedentul - următorul »

Arcturus

Are cumva cineva, printr-o minune cartea Topografie moderna de Nicolae Bos aparuta la CH Beck? Pur si simplu nu se mai gaseste de cumparat. Va mulumesc!

DorinMuresan

Editia revizuita a cartii Topografie Moderna de Nicolae Bos se numeste Cadastru si Cartea Funciara(mie asta mi-au spus cei de la o librarie)

Arcturus

#2
Citat din: DorinMuresanEditia revizuita a cartii Topografie Moderna de Nicolae Bos se numeste Cadastru si Cartea Funciara(mie asta mi-au spus cei de la o librarie)

Eu am cartea Cadastru si Cartea FUnciara insa nu e nici pe departe o "revizuire" a Topografiei moderne. Nu au legatura una cu cealalta. Cei de la librarie au facut o confuzie.
 :nono:

DorinMuresan

Tocmai ce am trimis un email acelei librarii deoarece eu am cumparat Cadastru si Cartea Funciara crezand ca e Topografie Moderna. Adevarul e ca nici nu stiam ce trebuia sa contina topografia moderna, asa ca am luat-o drept buna cartea asta. Oricum nu-mi pare ca am cumparat-o:)

cornelino

Eu am gasit ca prin minune "Topografia moderna", chiar la editura CH Beck....find printre ultimile de pe stoc.  Mi-a venit acasa prin posta acum 1 sapt

Arcturus

#5
Citat din: cornelinoEu am gasit ca prin minune "Topografia moderna", chiar la editura CH Beck....find printre ultimile de pe stoc.  Mi-a venit acasa prin posta acum 1 sapt

Ce noroc ai avut! Poate cand ai timp, o scanezi si ne dai si noua! :zzz:

DorinMuresan

"Buna ziua,
Din fericire mai avem cateva exemplare din aceasta carte , venite din retur.
Daca o doriti puteti veni la sediul nostru din Str.Nutu Ion nr.2 , sector 5 , Bucuresti ,sau puteti sa ne dati o adresa si sa v-o trimitem prin posta.
Va multumim."
Tocmai ce am primit acest email si pentru cine intereseaza comanda am facut-o pe comenzi@ beck.ro

Modificat de DorinMuresan (03-02-2012 17:20:03)

radualex37

Voi incerca sa o scanez eu pana la sfarsitul saptamanii viitoare, sau pot sa o imprumut pentru un xerox daca e cineva din Tg-Mures interesat.

John Doe

Daca ai un telefon mobil mai ca lumea sau un smartphone s-ar putea sa iese bine si fotografiata.

cornelino

In max 2 zile sper sa pot, sa pun la dispozitie aceasta carte in format electronic.

cornelino

#10
Topografie moderna-N. Bos
http://dl.transfer.ro/transfer_ro-10apr-4a72e4b5eadf6.zip
valabil pana la data de 19.04.2012

Modificat de cornelino (10-04-2012 21:26:04)

bianca.cad

Buna.
Nu am reusit sa deschid decat primul document Pdf, la celelalte zice ca document invalid.

cornelino

L-am verificat si la mine merge....incearca sa-l descarci din nou.

radualex37

Foloseste versiunea trial de NitroPDF si fa un singur pdf care se deschide nu 265 corupte daca tot ai reusit sa scanezi.

cornelino