Cont Rompos

Creat de Gabi.C, Noi 27, 2011, 09:24 PM

« precedentul - următorul »

Gabi.C

Salut,
Am incercat sa-mi fac cont pe rompos pentru servicii rtk, dar nu primesc
mail de confirmare.
Are cineva vreo idee de ce?
Multumesc

costind

Da, si eu am aceeasi problema, de 2 zile.Curios este ca s-a inregistrat userul si mailul ca am incercat sa dau ca am uitat parola si mi-a recunoscut mailul, insa evident n-am primit nimic de la ei...ma rog, decat indiferenta tipic romaneasca.
Oare ce trebuie facut ca sa ai cont pe ROMPOS, se da "pe sub mana" ca portocalele lui Ceausescu?
Ca sa nu mai zic ca amaratul ala de BUCU, merge din 2 in 2, mai mereu arata picat pe EUREF si in harta lor.

adrianc

Mie mi l-au activat fara vreo confirmare prim email. Dupa vreo 2 saptamani ce-i drept, dar merge.
La muncă! nu la întins mâna.

costind

Merci ptr raspuns, ce sa zic, 2 saptamani ptr o chestie care trebuia sa fie automatizata... probabil e cineva care transcrie de pe site cu pixu pe hartie, dupa care cineva le avizeaza, stampileaza si sunt introduse iar pe site si confirmate... avand in vedere tara si sistemul birocratic ceea ce am scris mai sus e total plauzibil...  :razz:  :rotfl:

Gabi.C

Salut,
Eu am sunat  sa vad ce sa intampla, si au fost foarte amabili, mi
l-au activat pe loc in timp ce eram la telefon.
Recomand sa sunati la numarul de mobil din contact de pe site-ul rompos.

sacoracad

Eu din ce-am observat, confirmare nu se face ca altadat, dar se inregisreaza sigur, nu pe loc, dar destul de repede.

costind

Pana la urma si eu am sunat, si intr-adevar mi l-au activat pe loc atunci, si au fost foarte amabili. Nimic de comentat, decat ca un sistem automatizat ar trebui sa functioneze fara ca sa mai dai tu telefon sa intrebi de ce dupa zile in sir nu s-a activat contul.

cristi19t

eu tot astept de vreo 5 luni

Mit

Si inca mai astepti?  :uimit:
Dar atunci cum masori cu GPS-ul? sau nu ti-ai cumparat inca... :(