Prezentare echipamente GNSS capabile sa lucreze cu ROMPOS

Creat de Ionica34, Apr 15, 2010, 04:46 PM

« precedentul - următorul »

Ionica34

Vineri, 16 Aprilie, ora 11:30, la Facultatea de Silvicultura, sala TI6, corpul T (B-dul Eroilor nr. 25), SysCAD Solutions S.R.L organizeaza prezentarea si lectii practice pentru echipamentele GNSS capabile sa lucreze in ROMPOS.
Pentru detalii contactati :
Facultatea de Silvicultura - Dl. Cristi Teresneu - 0722910505
S.C. SysCAD Solutions S.R.L - Dna Mihalascu Oana - 0751219991, 0311035348, 0724270680

Alin B.

Care facultate de Silvicultura : Brasov sau Suceava sau alta ?


PatrauleaSerifu


Mit

Citat din: PatrauleaSerifumultzi retarzi mai sunt pe aici:(((

In cele cateva postari ale tale, ai reusit sa insulti si pa Bad Wolf si acum si pe dl. Boicu.
Intrebarea lui Alin B. era indreptatita; Facultati de silvicultura sunt in mai multe centre universitare.

Daca ti-ai propus sa cataloghezi pe unul-altul de pe acest forum, cum iti vine tie la gura, ti-as indica sa mergi la "O-TV"-se apropie mai bine de modul tau de abordare.. :x

Modificat de Mit (16-04-2010 11:20:33)

John Doe

@PatrauleaSerifu: Putina grija la exprimare, te rog. E a doua oara.

Ionica34


topograful linistit

Citat din: PatrauleaSerifumultzi retarzi mai sunt pe aici:(((

Si cum ti-ai dat seama? Ce soft de post-procesare ai folosit la calcularea numarului "retarzilor".  :uimit:

Asteptam postarile tale legate de specialitate, cultura generala, ca sa putem si noi sa-ti determinam "coeficientul".   :wink2:

Alin B.


bad wolf

Citat din: Alin B.Multumesc Ionica34. In rest "No coment" !

O asemenea persoana nu merita luata in seama !
Sper sa gasesc cararea corecta !

Ionica34

Imi cer scuze tuturor celor care au accesat acest topic.
Lipsa indicarii locatiei imi apartine, si mi-o asum in totalitate.
Probabil ca atunci cand s-a referit la retarzi, domnul s-o fi referit la anuntul meu.
Inca odata mii de scuze.
Promit ca data viitoare sa fiu mai atent.

Numai bine,