caut un loc de munca

Creat de nicalaius, Iun 27, 2009, 02:50 AM

« precedentul - următorul »

nicalaius

Practic meseria de muncitor topograf  vreo 3 ani si ceva... am invatat multe despre topografie si a inceput sa imi placa foarte mult... Am participat la relevee, planuri de situatie pentru cladiri,ridicari topografice,profile transversale si longitudinale,asistenta tehnica pe intreaga durata a constructiei( trasari si verificari ax, cote, etc),ultima lucrare la care am participat fiind un tronson al autostrazii bucuresti -brasov... pot cu usurinta sa folosesc nivela,dar am lucrat si cu statie totala {in minimul de cunostinte pe care le am despre topografie}... in multe randurii fiindu-mi incredintata sarcina de a duce la bun-sfarsit sarcini de lucru fara a fi sub supavegherea unui topograf veritabil.
Deschis si sociabil,nu am probleme de acomodare si  caracterul dinamic.. ma face sa fiu mereu activ si dornic de cunoastere...
Daca cineva are nevoie de un muncitor topograf...astept cu draga inima sa ma contactati pe acest forum sau pe id-ul de yahoo messenger : bik_nicalai        locatia : bucuresti ,ilfov,dambovita

Modificat de nicalaius (29-06-2009 23:40:13)