documentatii pt punere in posesie si eliberare T P paduri

Creat de petryq, Feb 20, 2009, 12:56 PM

« precedentul - următorul »

klu_naravas

din pacate asa e.multe lucrari sunt facute la plezneala...cat despre verificarea in teren a lucrarilor mai complexe...asa ar fi normal, insa traim in romania asa ca....ne racim gura de pomana.

John Doe

Si ar mai fi de spus multe, dar ne prinde dora3mira si ne ia de urechi, ca deja suntem off-topic bine. Nu cred ca suntem doi plangaciosi; astea sunt lucruri care se petrec intr-adevar, se consuma nervi, se pierde vreme, si se fac in consecinta alte lucrari aiurea - ca trebuie totusi sa te descurci. Iar acest mod de a rezolva "problemele" ma dispera.
Dar gata, nu mai zic nimic. Era vorba de TP-uri pentru paduri.

Modificat de John Doe (27-02-2009 15:11:40)

sagy

Am reusit :hi:
Luni sau marti ii vine omului titlul.. si nu ma lucrat decat 3 saptamani la documentatie, masuratoare etc... inceredibil :P
Zvoristea (jud. Suceava), Ocolul silvic Adancata (jud. Suceava) [niste tipi de zahar].. cred ca o sa bag pe siteul meu actiunea ;)

advex

Citat din: sagyAm reusit... Luni sau marti ii vine omului titlul.. si nu am lucrat decat 3 saptamani la documentatie, masuratoare etc... incredibil

sagy:
Daca lucrurile au mers asa de bine cu avizarea la Suceava, cred ca poti da o mana de ajutor lui kpra, hotarat sa renunte la o lucrare in zona.

vezi: http://topograf.3xforum.ro/post/905/1/probleme_avizare_OCPI_Suceava_-_minim_4_puncte-retea_GPS/