Problema actualizare Generare CP

Creat de danutza, Ian 19, 2015, 01:13 PM

« precedentul - următorul »

danutza

Am numai eu problema asta cand doresc sa actualizez Generare CP ?

Not Found

The requested URL /pages/\\\"ftp://195.138.192.11/eterra/generare_cp/productie\\\" was not found on this server.
Apache/2.2.15 (CentOS) Server at http://www.ancpi.ro" target="_blank">www.ancpi.ro Port 80

Joh

Incepand de astazi aplicatia Generare CP isi face actualizarea dintr-o noua locatie: ftp://195.138.192.11/eterra/generare_cp/productie" target="_blank">ftp://195.138.192.11/eterra/generare_cp/productie
Modificarea locatiei se face executand urmatoarii pasi:
  1. Lansarea aplicatiei Generare CP;
  2. Optiuni->Setari>Locatie actualizare
  3. Se inlocuieste sirul de caractere existent cu ftp://195.138.192.11/eterra/generare_cp/productie/versions.xml" target="_blank">ftp://195.138.192.11/eterra/generare_cp ... rsions.xml

Joh

Eu am altă problemă cu progrămelul ăsta minunat, nu am butoanele ! vedeți poza atașata mai jos.
Pe acest PC, am Windows 7 Pro, absolut tot softul cu licență.

Cui să mă adresez ?


580/513px 46KB

AlexGIS

Verifică dimensiunea obiectelor din Windows.
Click dreapta pe desktop >> Personalize >> Display


http://i.imgur.com/p1rl3ox.png" alt="" border="0" align="top">


Modificat de AlexGIS (01-04-2015 00:04:23)

Joh


MBsurvey

Buna ziua!
Am avut problema si eu cu fisierul de actualizare, dar sa rezolvat (acasa).
Cand ma duc sa predau CD-ul cu lucrarea, imi spune, ca la deponent nui apare nimic. Dar fiind amabila imi spune ca imi completeaza datele cu mana. Eu ii multumesc, iar ea imi cere CUI si sediu profesional.....WTF in programul Generare CP nici nu este posibilitatea de a completa astfel de informatii...nu mai inteleg nimic ce nui apare.
Am verificat fisierul prin Total commander F3, unde apar datele mele personale: nume, serie autorizat.
Idei ?

expert_topo

La actualizare generareCP da urmatoarea eroare:"eroare de update pentru fisierul generare cp.exe" (Mentionez ca am instalat windows 8.1)
Ce pot sa fac?


580/326px 12.4KB