Inventar reperi nivelment

Creat de TotalSurvey, Oct 13, 2010, 04:56 PM

« precedentul - următorul »

TotalSurvey

Salutare. Are cineva vreun inventar cu puncte de nivelement din reteaua Romaniei? Ma intereseaza cele pe Bucuresti. In prezent le caut prin "scanare vizuala" pe tiffuri... Orice ati avea este util.
Merci mult

M_Marck

Salutare . Si pe mine ma intereseaza reteaua de nivelmet, daca este careva binevoitor sa ma ajute, va raman recunoscator.

Modificat de M_Marck (13-10-2010 14:38:16)

rdhoratiu

Am reteaua de nivelment pe toata tara. Da-mi o adresa de mail si ti-o trimit.

Marian

#3
Citat din: rdhoratiuAm reteaua de nivelment pe toata tara. Da-mi o adresa de mail si ti-o trimit.

E vorba de marcile de nivelment incastrate in cladiri(gari, biserici, etc) sau de cotele bornelor din reteaua de triangulatie? Daca e vorba de marci de nivelment, le-as dori si eu. Dau altceva la schimb, numai sa-mi spui ce!!. [email protected]

rdhoratiu

E reteau de nivelment nu cea de triangulatie. Majoritatea reperilor sunt de prin gari, podete de cale ferata. Sunt si cei din biserici oricum. O sa ti-o trimit cand ajung acasa de la job. Dupa 5:30.

c_pascu


John Doe

Faina chestie, unii reperi chiar îi stiu, exista si acum.

mgl

Am si eu aceeasi problema.
Poate sa ma ajute cineva cu reperii de nivelment, in mod special din Bucuresti si Ilfov?

romeo_zsurzs

O mai poate pune pe net inca o data cineva?
Multumesc

Marian


mgl

mersi.
sunt excelenti.
Pentru Bucuresti are cineva ceva asemanator?

geo1geo1

O mai poate incarca inca odata cineva? Multumesc  :hi:

mgl


adiiulia

#13
Citat din: rdhoratiuAm reteaua de nivelment pe toata tara. Da-mi o adresa de mail si ti-o trimit.

Mi-ar trebuii si mie reteaua de nivelmant din judetul Sibiu .... cu altceva la schimb
multumesc!

rdhoratiu

eu pot sa iti dau reteaua de nivelment din toata tara. Da-mi o adresa de e-mail sa ti-o trimit