TopoLT 10 0 ProfLT 10 0 TransLT 1 0

Creat de advex, Apr 24, 2010, 03:12 PM

« precedentul - următorul »

John Doe

Da, ai specificat dar eu incepusem sa raspund inainte de a aparea postul tau.
Ce pot spune despre combinatie? Nu o folosesc. Lucrez la o firma care detine licente de AutoCAD. Daca era mai avantajos celalalt, cred ca l-ar fi cumparat, nu? Fiecare oferta are avantaje si dezavantaje, nu le insir aici pe cele in cauza ca sa nu supar pe nimeni si fiindca sunt destul de evidente.

Unde stii tu AutoCAD cu 1500 de euro? Cred ca ai omis un zero.

herlitz

#16
Citat din: John DoeDa, ai specificat dar eu incepusem sa raspund inainte de a aparea postul tau.
Ce pot spune despre combinatie? Nu o folosesc. Lucrez la o firma care detine licente de AutoCAD. Daca era mai avantajos celalalt, cred ca l-ar fi cumparat, nu? Fiecare oferta are avantaje si dezavantaje, nu le insir aici pe cele in cauza ca sa nu supar pe nimeni si fiindca sunt destul de evidente.

Unde stii tu AutoCAD cu 1500 de euro? Cred ca ai omis un zero.
NU A OMIS NIMIC S-A REFERIT LA AUTOCAD LT LA CAPITOLUL PRET

Modificat de herlitz (16-07-2010 03:52:30)

herlitz

PROGECAD MERGE FOARTE BINE PENTRU ORICE TOPOGRAF MAI ALES CA "STIE LISP SI 3 D"
LA CE LUCRAM NOI ESTE FOARTE BUN
DACA VORBIM DE ANALIZAREA LA RUPERE A UNEI BARI DE FIER SAU ALT MATERIAL SAU ANALIZA ASUPRA UNUI MATERIAL LA ACTIUNEA DIFERITILOR FACTORI ATUNCI VORBIM DE CU TOTUL ALTE PROGRAME CARE MERG PE PLATFORMA AUTOCAD  :hi:

Modificat de herlitz (16-07-2010 01:51:57)

blues2000

Salut.Am nevoie TopoLT crack pentru windows 64 bit autocad 2010 te rog.adresa de e-mail este E-mail

bad wolf

#19
Citat din: blues2000Salut.Am nevoie TopoLT crack pentru windows 64 bit autocad 2010 te rog.adresa de e-mail este [email protected]

Daca nu-ti stergi postarea , vei fi banat. Noi nu incurazam pirateria informatica !
Sper sa gasesc cararea corecta !

Calin Fabri

Cand creez tabel de coordonate vad ca se creeaza doar x si y . Se poate sa setez ceva sau ... si sa imi apara si cota?

advex

#21
Citat din: Calin FabriCand creez tabel de coordonate vad ca se creeaza doar x si y . Se poate sa setez ceva sau ... si sa imi apara si cota?

Vezi setarile din "Configurare program" sectiunea "Tabele".


581/446px 39.5KB

Calin Fabri

Si chiar ma uitasem acolo...dar daca nu ma striga..:)
Mersi frumos!

advex

#23
Citat din: Calin FabriSi chiar ma uitasem acolo...dar daca nu ma striga..:)
Mersi frumos!

Spor!