Caut colaborator ajutor pt Judetele DB PH IL TR

Creat de bstcad, Oct 06, 2009, 08:59 PM

« precedentul - următorul »

bstcad

Buna ziua.
Sunt din Craiova.... si sunt pe cale de a semna un contract pt intocmirea unor documentatii cadastrale in judetele DB, PH, IL si TR.
As vrea sa gasesc un colaborator sau cneva care sa ma ajute sa intocmesc aceste documentatii. Mentionez ca sunt auotizat, detin statie totala..... stiu sa intocmesc aceste documentatii. Colaborarea/ajutorul sa se rezume la consultarea in vederea intocmirii acestor documentatii pt ca stim fiecare ca exista diferente de la judet la judet, si nu as vrea sa ma bag asa aiurea pana nu stiu cum stau lucrurile pe acolo.
As vrea sa stiu cum se intocmesc doc in aceste zone (de ex - daca trebuiesc facute exclusiv in STEREO, sau merg si prin suprapunere pe ortofotoplan, cum pot consulta o baza de date la OCPI, un model de intocmire al documentatiei cadastrale, etc.). pot oferi si eu la randul meu ajutor celor care au de lucru in Dolj - Olt.
De asemenea daca este nevoie sa "leg" aceste masuratori in Stereo - o sa am nevoie de cineva care ma poate ajuta (contracost bineinteles) cu determinarea unor puncte GPS.

Am sa enumar mai jos locatiile unde am de masurat :
Judetul DB : Slobozia Moara, Iedera, Dragomiresti, Salcioara, Bucsani, Sotanga, Odobesti, Moreni, Potlogi, Brezoaiele, Gura Sutii, Matasaru.
Judetul PH : Magureni, Cocorasti Mislii, Poienarii Burghii, Gornet Cricov, Rifov, Floresti, Baltesti, Brebu, Ciorani, Colceag, Draganesti, Dumbrava, Fulga, Magurele, Manesti, Urlati, Valea Doftanei, Iordacheanu.
Judetul IL : Vidra, Clinceni
Judetul TR : Buzescu, Lunca, Tatarasti, Contesti, Furculesti, Fantanele, Draganesti Vlasca.

Terenurile sunt intravilane - in afara de ultilmele 3 locatii din Jud TR - unde sunt extravilane (aici o sa fie o problema).
Astept eventualul ajutor aici..... sau prin dicutii telefonice la nr meu de tel : 0765 040 153.

Va multumesc anticipat.

Modificat de bstcad (06-10-2009 18:02:35)

razvan_protelco


bstcad

sunt de masurat suprafete de teren de maxim 1500 mp.
Nu am nevoie decat de determinarea unor puncte gps...... restul lucrarii o fac eu cu aparatura mea

Eventualul ajutor consta si in indrumarea intocmirii documentatiei cadastrale, intrucat s-ar putea sa difere modul de intocmire de la un OCPI la altul

Multumesc.

dan_patru

ati rezolvat pentru prahova?
va pot da niste indicii.

bstcad

#4
Citat din: dan_patruati rezolvat pentru prahova?
va pot da niste indicii.

deocamdata nu.
va multumesc.