Stonex sponsor Yamaha

Creat de nbtrad93, Sep 18, 2011, 07:32 PM

« precedentul - următorul »

nbtrad93


John Doe

Personal iti inteleg scopurile, dar te rog nu exagera... asta referitor si la celalalt post.

nbtrad93

Scuze,si AUDI este sponsor AC Milan

John Doe

Bine, atunci explicit: las-o mai moale cu reclamele.

nbtrad93

#4
Citat din: John DoeBine, atunci explicit: las-o mai moale cu reclamele.
Sunt doar niste informatii adevarate.Probleme?

topo rules

#5
Citat din: John DoeBine, atunci explicit: las-o mai moale cu reclamele.

care reclama la stonex sau la audi?
Ma doare in ... de Yamaha dar Milan imi place de mic.Foarte bine ca ii sponsorizeaza.
Puteau sa iui sponsorizeze fara sa stim.Si ce daca stim, e ceva rau?

gingiscad

#6
Citat din: John DoeBine, atunci explicit: las-o mai moale cu reclamele.

John lasa bike-rii si ocupate de trotineta.
Eu sunt fan Aprilia dar respect Yamaha ca pentru sunt profesionisti si ca in fiecare an se bat la titlu.

John Doe

Daca vrem sa discutam intre noi ca si pana acum, ca topografi, atunci poate ar trebui sa pastram subiectele de profil si sa lasam pentru site-urile de socializare alte chestiuni. Chiar nu vad nici o relevanta in faptul ca Stonex sponsorizeaza sau nu pe cineva anume. Si nu e nimic rau daca stim - dar daca nu stiam ce era?
Distribuitorului i s-a parut important sa ne spuna despre sponsorizari. Mie nu, si fiindca poate fi o forma de reclama daca se repeta, am spus asta. Atât.

@gingiscad: la a cincea postare, deja ai ajuns sa dai lectii. Felicitari !

nbtrad93

John Doe,da-mi voie sa iti spun ca atat timp cat aveti rubrica de vanzari si cumparari site-ul vostru este si de reclama.
Faptul ca Stonex are niste sponsorizari spune mult despre potentialul firmei si poate pe unii utilizatori de Stonex asta ii bucura si altora le sporeste increderea in aparatele Stonex.
Eu am pus o informatie pentru cei interesati.Ceilalti sunt liberi sa nu o citeasca.
Sunt convins ca si Tu ai fi procedat la fel daca erai in locul meu.

gingiscad

#9
Dar reclama pe care o faceti voi la pastile de putut,orgasm feroce si trairi uitate sunt de profil?
Asa e cand "anumite doamne" ajung sa se dea drept virgine.
Jos cenzura!




Citat din: John DoeDaca vrem sa discutam intre noi ca si pana acum, ca topografi, atunci poate ar trebui sa pastram subiectele de profil si sa lasam pentru site-urile de socializare alte chestiuni. Chiar nu vad nici o relevanta in faptul ca Stonex sponsorizeaza sau nu pe cineva anume. Si nu e nimic rau daca stim - dar daca nu stiam ce era?
Distribuitorului i s-a parut important sa ne spuna despre sponsorizari. Mie nu, si fiindca poate fi o forma de reclama daca se repeta, am spus asta. Atât.

@gingiscad: la a cincea postare, deja ai ajuns sa dai lectii. Felicitari !

John Doe

Nu avem pareri contradictorii, doar puncte de vedere putin diferite.
Anunturile nu sunt neaparat si reclame, asa cum fetele din dreapta-sus nu sunt neaparat topografi. Iar decizia ca o informatie te intereseaza sau nu o poti lua  numai dupa ce ai citit informatia, si nu dinainte. In fine, ideea este: cu cat mai putine reclame, cu atat mai bine.

Nu mai scrie pronumele (pers. 2 singular) cu litera mare, eu stiu unul singur la care se face asa...

John Doe

@gingiscad: sper ca stii ca acesta este un loc in care noi stam gratuit, deci vrem nu vrem apar si reclame in zona. Totusi, imi place si ce disfunctie majora ai observat tu, si concluzia obtinuta. Te-as ruga ca pe viitor sa lasi atitudinile de fronda pentru altii, iar cu noi sa povestesti lucruri care chiar tin de meseria asta.