LGO Combined

Creat de scootergts, Mar 20, 2008, 10:59 AM

« precedentul - următorul »

scootergts

Are vre'un bun samaritean Leica Geo Office Combined pt GPS versiunea 5.0 si poate face un upload la iso, sau kit-ul de instalare? Stiu ca merge doar cu cheie dar mai face unele chestii si fara cheie si as avea nev de el. Multumesc anticipat.

p.s. Versiunea 4.0 o am

Modificat de scootergts (20-03-2008 08:59:52)

John Doe

Am versiunea 6.0 (+ kit); are cheie USB de protectie (dongle USB), care nu se poate duplica.
Nu-mi dau seama ce vrei sa spui cu upload la iso; daca crezi ca te pot ajuta cu ceva, spune.

Spor !

scootergts

am rezolvat problema, oricum multumesc ce are nou versiunea 6.0 fata de 5? sau da'mi un link daca poti in privinta asta

advex


John Doe

Sau, pe scurt, cu versiunea 6 lucrezi mai omeneste decat cu 5.
Spor la lucru cu ambele !

cuciuc

de unde sa iau LGO vs 5, 6, 7 oricare?
am luat ceva pack de pe net si imi cere .net 2005 redistributable path, si .net framew. 2005 nici nu este

edi_matei

Ma poate ajuta cineva si pe mine cu un soft de postprocesare L1,L2. am un gps Leica 900 CS
am LGO dar nu are bifata optiunea. Am sunat la un distribuitor Leica si mi-au cerut 4000 euro fara TVA pentru aceasta optiune (pret promotional cu reducere 25%)  :(
Am incercat cu GNSS Solutions dar este trial si expira in 30 de zile.
Multumesc anticipat!

cadian

Foloseste cineva LGO pentru prelucrarea datelor, in loc de toposys ???? Adica drumuire, radiere etc

edi_matei

nu ma ajuta nimeni?? :hi:

Mit

LGO il folosesc pt. prelucrare date GPS.