Main Menu

TopoLT

Creat de Admin, Iul 22, 2005, 04:52 AM

« precedentul - următorul »

lilica


                  Datele de contact le gasesti la http://www.3dspace.ro" target="_blank">www.3dspace.ro:

sos. Pipera-Tunari nr.1
(Ferma Rosia), Pipera
Voluntari jud. Ilfov
cod 77190, Romania
Tel        : +4 021-2434040
Tel/Fax : +4 021-2434041

e-mail:  E-mail



               

nicutopo


                  Multumesc ptr.informatie dar am luat adresa care mi-ati dat-o de pe site, am fost si in zona, dar din cauza ca se construieste mult si nu am avut timpul necesar nu am reusit sa dau de firma, Daca ati putea sa ma ajutati cu un alt nr.de telefon deoarece am tot incercat la cele doua nr.de tel.la ore diferite si nu mi-a respuns nimeni.
                                         Multumesc,


Adaugat de moderator: Sper ca nr. de mobil din mesaj sa-ti fie util!



               

lilica


                  sc3dtopsrl:
Atunci cand un tanar topograf sau un student solicita pe forum un crack pentru TopoLt este un lucru de inteles. In momentul in care o firma autorizata in domeniu face acest lucru, eu ma declar invins. In Romania totul este posibil!


81/120px  4.1KB



               

ortetopo


                  Cine ma poate ajuta , cu un nr d telefon a d-lui Bujor Cristinel, in vederea achizitie unei licente Topo Lt, la r de teleon de pe site nu raspude nimeni , iar peadresa de email nu primesc raspuns,
Multumesc,



               

sc3dtopsrl


                  Solicitarea crack-ului ... nu are nimic de a face cu partea financiara (cum probabil ai interpretat tu)! Solicitarea crack-ului este strict legata de faptul ca firma producatoare nu este de gasit....si deci, nu vor sa-si vanda produsul... fapt pentru care...nu avem alte solutii! Avem nevoie de soft autorizat dar nu avem de la cine sa-l cumparam! Da...in Romania este posibil ca cineva sa nu doreasca sa-si vanda marfa!


               

lilica


                  Asa sa fie...

Autor TopoLt:   Cristinel Bujor - 0722662951



               

Accidutzu


                  constat ca pana la urma acest site nu e vizitat decat din joi in paste si numai daca are careva nevoie de un "crack" (fie el digital sau de animal)
   ati putea accesa mai des pagina si atunci nu ati mai cauta ca lunaticii si intreba "a primit careva totusi un crack pana la urma???"
mai schimabati si voi impresii si despre altele:
-daca n-aveti de lucru contractati lucrari pe dolj si muriti de foame-pana vi se face termenu....
-reteua de sprijin idem dj e zob si este in cadere libera
-modificari la scriptul topolt pt acadlt daca exista si pentru ce versiune (compatibilitate)
-in afara de cadian, bricscad, zwcad ce cad-cad cu pret<< exista dar binenteles v-ati prins compatibil cu topolt (sa accepte lisp-uri)
  si la final sunati la 07BBB700AA entru mici cadouri atentii si "chei" pentru usi cu 3.3, 3.2, 4.0 cateiLT http://www.3xforum.ro/img/smilies/nebun.png">


Modificat de Accidutzu (14-07-2007 01:04:15)



               

lilica


                  Draga Accidutzu,
Cu interventii istorice gen "ba daca nu-mi trimiteti un email cu atasament kit topolt 4.0 o sa muriti de foame, caci altfel nu vedeti nici crack nici crack-i" si cu pamfletul postat mai sus nu avem sanse de evolutie.
Apreciez "aciditatea" si "culoarea" interventiilor tale dar, in acelasi timp, nu ar strica sa ne semnalezi un aspect tehnic, o noutate soft, o minune legislativa. Ne-ar fi de mare ajutor!



               

dtoni


                  Accidutzu  crezi ca noi nu stim cum sta situatia in tara??? nu numai in dolj, in dolj e bine, du-te in Neamt, Salaj sau Valcea, acolo sa vezi........... incerca sa umbli pe la 1500 m altitudine cautand o borna de care ai nevoie sa te inchizi cu reteaua si cand ajungi acolo "SURPRIZE SURPRIZE" NU E,......... ciobanii au facut-o gard si atunci singura solutie ramane GPS, adica Global Positioning Systems, tradus in limba romana sistem de pozitionare globala, chestiile alea ca niste ozneuri care semana cu doua farfurii de ciorba lipite si se monteaza pe trepiede sau pe jaloane (asa face un topograf adevarat, se descurca, nu se vaita)


               

bobbo0_77


                  salutare tuturor
caut si eu programul MicroPiste
chiar si varianta demo
are cineva?



               

green-horn


                  POT FACE MASURATORI TOPO LA PADURE CU AUTORIZATIE PENTRU CATEGORIA c?


               

errol1900


                  Topograf cu experienta - ofer consultanta pentru utilizatorii de TopoLt...

Dati-mi add pe mess...asa cred ca e cel mai simplu

(modificat de - moderator -)



               

hanszi


                  Cine poate sa ma ajute cu link internet catre firme din Romania care comercializeaza soft-uri cu licenta pentru masuratori terestre


               

lilica


                  hanszi: Daca ne spui si ce programe te intereseaza, te ajutam cu mare placere!


               

hanszi


                  Ma intereseaza un program cu care sa pot calcula drumuiri, intersectii, radiate si sa fac si planul si sa printez.Ma tenteaza Topo LT dar nu stiu daca functioneaza fara Atocad si licenta pt. Autocad nu-mi permit. Programele Mapsys Toposys de la Geotop costa mult.