caut ortofotoplan

Creat de yaxkuk, Aug 15, 2010, 08:04 PM

« precedentul - următorul »

c_pascu


sacoracad

:nod: Da baieti, se pare ca Dansan n-a inteles nimic si se pare ca are si adepti. Forumul asta e open source deci daca se poate un ajutor trebuie sa fie gratuit asa ca M_Marck cand ai nevoie punctual de cate un orto poti sa-l ceri si sigur se va gasi cineva sa te ajute. :hi:

sacoracad

:nod: Da baieti, se pare ca Dansan n-a inteles nimic si se pare ca are si adepti. Forumul asta e open source deci daca se poate un ajutor trebuie sa fie gratuit asa ca M_Marck cand ai nevoie punctual de cate un orto poti sa-l ceri si sigur se va gasi cineva sa te ajute. :hi:

a_dy2001

Am eu orto gratis :hi:

sacoracad


sacoracad

Cum ma gandeam, ca pe forumul asta daca cineva are nevoie de ajutor sigur o sa sara cineva. E valabil si pentru yaxkuk, dansan, M_Marck, etc. :hi:

adrianmonea


eyesburner

stie cineva un user si o parola acum pentru APIA ca cel cu 2008 nu mai functioneaza multumesc mult.mi-ar trebuii pentru o lucrare ca si student.

ambitious

Buna Ziua!!! ma poate ajuta cineva si niste ortofotpl. pt com.Ipatele, jud.Iasi
Imi lipsesc sid`urile 68_61 si 68_60, pe 68_62 il am
Va multumesc!!!

sacoracad


bogdan constantin


                  Buna ziua asi dori si eu un ortofotoplan pe oras Liteni, jud Suceva daca ma poate ajuta cineva. Va multumesc anticipat


               

androniev


                  buna ziua,ma poate ajuta cu ortofotoplan pt jud.mehedinti?

multumesc mult



               

cip_mancip


                  cine ma poate ajuta cu 4 siduri pe hunedoara: 31_50, 31_51, 31_52 si 32_51.

multumesc frumos.



               

dorcky


                  Buna seara!
Ma poate ajuta cineva cu un orto pe zona Zalau - Salaj?

Multumesc!



               

cristea


                  Ma poate ajuta cineva din teleorman cu doua trapeze sc 1:5000 Pe raza loc.Mârzănești

K_35_3_B_b_4_II
K_35_4_A_a_3_I