Z-Max Net

Creat de doara.florin, Mai 27, 2009, 04:27 PM

« precedentul - următorul »

doara.florin

Probabil o sa par cel mai idiot si lenes de aici.

Cum se seteaza pentru masuratori pe Romania,fara sa fie  nevoie de post procesare am si un mobile mapper cx la el.

Ionica34

Mai exact Florin ce vrei sa stii?
Cum adica sa-l setezi pentru masuratori pe Romania?

phibrizzo

florin poti fi mai explicit putin?cand spui sa masoare "pe romania" probabil te referi ca in urma masuratorilor sa obtii coordonate in stereo70,da?iar la "fara postprocesare" totul depinde de sistemul gps pe care il ai.daca suporta RTK atunci poti masura fara postprocesare;dak nu atunci doar cu postprocesare o sa masori ;)

doara.florin

Am rezolvat problema Help-ul era foarte explicit.Multumesc oricum.Dar mai am o problema acuma ceva legat de un software anume Topograph.Contactati`ma pe privat pt a va spune problema.

kod

...mda vad, nici pretentii prea mari nu ai.
Cum sa te contacteze altii pe privat pt. problemele tale ?! tu gandesti cand scrii ?
Crezi ca alti membrii chiar stau in loc de problemele tale legate de x sau y program ?
Daca ai ceva de intrebat intreaba frumos pe forum si mai mult ca sigur vei primi raspuns, daca consideri ca te-ar putea indruma cineva asupra unor probleme ce nu pot fi discutate "la liber" pe forum, atunci fa imensul efort de a trimite tu singur un mesaj privat, si ai sa observi ca nu chiar asa complicat.
Da, sa nu uit ce legatura are titlul topic-ului "Z-Max.net" cu ce se discuta in el ??? 

Putina atentie ! o zi buna  :hi: