Terramodel

Creat de SebastianC, Dec 07, 2012, 12:46 AM

« precedentul - următorul »

dayquil

nu are mineni terramodel?orice versiune

andreistiop

Buna ziua. as dori sa stiu daca proramul terramodel 10.12 se poate instala pe pe windows 7 ?

Eu am incercat si imi da o eroare 1603

Multumesc!

rock4ever

Eu am versiunea 10.41 si merge

andreistiop

#18
Citat din: rock4everEu am versiunea 10.41 si merge


merci!

la mine se incarca pana la 30% si nu mai merge, cum spuneam eu am varianta 10.12, nu imi mai da nici o eroare dupa ce am setat compatibilitatea cu win 98 si win 95

andreistiop

poate sa ma ajute cineva sa imi spuna ce sa ii fac programului  terramodel 10.12 ca sa il pot instala pe win 7?

SebastianC

andreistiop cauta versiunea de Terramodel 10.50, merge 100% pe win 7

andreistiop

#21
Citat din: andreistioppoate sa ma ajute cineva sa imi spuna ce sa ii fac programului  terramodel 10.12 ca sa il pot instala pe win 7?


multumesc!

se gaseste pe net oare?

andreistiop

#22
Citat din: SebastianCandreistiop cauta versiunea de Terramodel 10.50, merge 100% pe win 7


multumesc!

se gaseste pe net oare?

andreistiop

se gaseste pe net oare?

SebastianC

Da, cauta pe google si trebuie sa gasesti un link care sa iti permita download-ul

Accidutzu


                  Se monteaza cu pweriso, se instaleaza. Se copiaza fisier-ul model.pro din dir cu kit-ul in c:\program files\terra model\locale \english
La systen configuration se introduc datele personale si se alege template-ul de mai sus model.pro in locul celui exstent.
Acum soft-ul este setat complet: orientare, zecimale coordonate, unghiuri etc.
In principiu pentru setarile privind tolerantele la calcul nu trebuie facuet modificari. Cele default sunt ok.
0722270011



               

gabone407


                  Mai poate pune cineva softul? Link-ul de mai sus nu mai este valabil.... Multumesc ! http://www.3xforum.ro/img/smilies/hi.png">