caut loc de munca in domeniu cadastru

Creat de b45kal, Aug 21, 2010, 08:52 PM

« precedentul - următorul »

b45kal

student ultimul an la cadastru mai am licenta de dat doresc  caut loc de munca in domeniu email: E-mail

rhaDoo23

Absolvent MTC (23 ani) caut loc de munca in judetul alba sau in cluj napoca. experienta in domeniu 2 ani (am lucrat la diferite lucrari), munca de birou sau pe teren. 0746097494 sau E-mail   :hi:


580/330px 20.1KB

Mit


John Doe

Man, deci cauti de lucru si ti-ai pus o poza fix cu paharul in mana... bravo...

doru2

:) lasa-l sa se distreze, e tanar, are vreme sa fie trist si mai tarziu :
 bafta!

Modificat de doru2 (15-10-2010 04:29:36)

rhaDoo23

o sa caut sa pun o poza si cu mine si http://www.uab.ro/facultati_stiinte/index.php" target="_blank">aparatura cu care am lucrat (+ sokkia set 610k la practica), ca sa fii multumit
+ ca sunt 3 lucruri care ar trebui sa le stii despre un topograf: 1...2...3...
 :dinti:  :rolleyes:

bad wolf

#6
Citat din: rhaDoo23o sa caut sa pun o poza si cu mine si aparatura cu care am lucrat (+ sokkia set 610k la practica), ca sa fii multumit
+ ca sunt 3 lucruri care ar trebui sa le stii despre un topograf: 1...2...3...
 :dinti:  :rolleyes:
Nu trebuie sa fim noi multumti!
In schimb tu trebuie sa ai mai mult bun simt!
Abia dupa vreo 10 ani de meserie in toate domeniile topografiei  te poti numi cat de cat topograf, iar tu ai pretentia sa di lectii. controleaza-te !
Sper sa gasesc cararea corecta !

John Doe

De ce nu ma mir ca un absolvent crede ca stie tot ce e de stiut despre topografi? Asta imi aduce aminte inevitabil cum se numeste cel care nu stie ce nu stie. Si de-aia crede ca stie tot.
Ce m-as distra sa dea la angajare peste vreunul de pe-aici...

rhaDoo23

bn mai astia moderatorii, las de la mine.
absolvent caut loc de munca - prefer interviu pentru angajare pentru a demonstra ce stiu (aparatura si software) si daca e necesar si o luna de proba.


P.S. de ce judecati lumea dupa aparente? (am si poza transpirat de la fotbal - daca e nevoie)


______________________________________________________________________
De ce intotdeauna cei mai "batrani" sunt neaparat cei care au dreptate???  :x

Modificat de rhaDoo23 (15-10-2010 22:46:10)

John Doe

Nu dupa aparente s-a judecat, ci dupa atitudine. Pe care te straduiesti sa o confirmi inca o data.

Ai intrebat:
De ce intotdeauna cei mai "batrani" sunt neaparat cei care au dreptate??? 

Iata de ce:
Fiindca s-a constatat ca cei prea tineri de obicei nu au.

Consider orice alte discutii pe tema asta ca fiind pierdere de vreme.
Deci, iti cauti loc de munca. Nici la asta nu te pot ajuta, dar iti doresc bafta.

Modificat de John Doe (15-10-2010 23:57:59)

bad wolf

#10
Citat din: rhaDoo23bn mai astia moderatorii, las de la mine.
absolvent caut loc de munca - prefer interviu pentru angajare pentru a demonstra ce stiu (aparatura si software) si daca e necesar si o luna de proba.


P.S. de ce judecati lumea dupa aparente? (am si poza transpirat de la fotbal - daca e nevoie)


______________________________________________________________________
De ce intotdeauna cei mai "batrani" sunt neaparat cei care au dreptate???  :x

Se vede ca nu-ti  cunosti masura.
Mai ai o sansa :sa-ti ceri scuze de :noi astea moderatori ramoliti si batrini(upa parerea ta) dar cu zeci de ani de meserie in spate.
Daca Doru2 ti-a dat un sfat pe care nu l-ai intele(el de obieci da "cartonase galbene",iar in cazuri cal al tau da direct "rosu".Dar tu mare maestru topograf n-ai inteles nimic.
John Doe a incerat sa te faca sai ntelgi ca tebuie sa fii mai modest pentru ca inganfarea ta nu te va duce la ceva bun.
In legatura cu interviul iti putem demonstra individual si daca am fi impreuna ar fi vai de pielea ta , ca esti "o noutate absoluta in materie de topografie".
Iti mai acord o sansa sa iti ceri scuze .
Daca continui pe aceiasi linie comortamentala eu nu voi dovedi clementa lui Doru2 si John Doe.
Ce voi face ? vei vedea !
Inca ceva eu am aproape 29 de ani de meserie si nu consider nici pe departe ca sunt "batran"(ca sa folosesc si eu ghilimelele) si nici ca le stiu pe toate.
Pot sa te asigur ca ma pregatesc in mod continuu.
Sper sa faci si tu asa.
Iti doresc sa te treezesti din euforie!

Modificat de bad wolf (16-10-2010 02:38:57)
Sper sa gasesc cararea corecta !

a_dy2001

Da lasati-l fratilor in pace ca o sa vadă el de ce trebuie sa daţi atâtea explicatii

dora3mira

Sper sa nu se supere nimeni de schimbarea facuta dar....la SERVICII este locul acestui subiect !

rhaDoo23

OK imi pare rau, eu sunt de vina ca am reactionat asa. Eram nervos din alte chestii si am rabufnit unde nu trebuia. Deci nu am vrut sa supar pe nimeni. :rolleyes:
     "batran" = cu mai multe cunostiinte, nu neaparat MOS cu riduri  :razz:
PS. treaba cu 1..2..3.. e o zicala nostima spusa de unii din profii de la faculta pe care o sa o colorez ca daca era sa parafrazez acel profesor ar fi trebuit sa pun si bulina  ... tre sa stii cu fetele <trandafiru>, ...sa stii sa bei dar cu masura, ...sa nu te increzi in nimic pana nu iti demonstrezi singur ca e adevarat/corect ... (adica preac*rv*r, alcolist si ateu)

razec

Caut colaborare cu o persoana autorizata, de preferat din judetul Dambovita.
Am experienta in orice tip de lucrare cadastrala, consultanta documentatie necesara, corectii fisiere cpxml, intocmire diverse aplicatii GIS (pagini web sau aplicatii desktop), de preferat dupa ora 15 in fiecare zi si sambata si duminica toata ziua.

Modificat de razec (26-01-2011 12:04:23)