Colaborari

Creat de lilica, Feb 17, 2007, 07:17 PM

« precedentul - următorul »

dynnaa


                  Buna ziua. Am terminat facultatea de Hidrotehnica, geodezie si ingineria mediului - Iasi in 2009. Am lucrat 3 ani cu un inginer geodez in Iasi. Caut loc de munca / colaborare in Bucuresti. Tel 0767 112 895 / 0740 636 545.


               

marius_d


                  Absolvent al Facultatii de Geografie, specializarea Cartografie cu elemente de cadastru (2011), in prezent urmez masterul de Geomorfologie si Cartografie cu elemente de cadastru.
Doresc angajare sau colaborare pe orice post in acest domeniu (cadastru, cartografie, topografie) in Bucuresti sau jud. Valcea.
Nu am lucrat si nu am experienta profesionala exceptand practica din timpul studiilor, dar detin cunostintele de baza si pot invata orice, inclusiv sa lucrez cu orice program (CAD, GIS, s.a.).



               

mpatrat


                  Caut colaborare cu persoana cu cunostinte de autocad , topolt , ( poate sa fie si student ) in vederea intocmirii documentatiilor cadastrale pentru zona cluj


               

razv42


                  Ma intereseaza colaborarea, am experienta in intocmirea de documentatii cadastrale/topografice si in ridicarile topografice de aprox. 3 ani de zile, cunostinte Autocad, Office, TopoLT, TopoSys, permis de conducere. 0745362617


               

razv42


                  
razv42 a scris:

Ma intereseaza colaborarea, am experienta in intocmirea de documentatii cadastrale/topografice si in ridicarile topografice de aprox. 3 ani de zile, cunostinte Autocad, Office, TopoLT, TopoSys, permis de conducere. 0745362617


Caut in continuare colaborare/loc de munca, full time/part time, birou/teren, in Cluj-Napoca, absolvent de facultate, momentan student an III MTC.



               

adrianmonea


                  Caut prismaci in Sibiu, contact prv


               

victoor4


                  Buna ziua, sunt inginer topograf, am terminat facultatea la Brasov.
caut loc de munca in Cluj sau Targu mures.
 E-mail >0744778911



               

Paul.Mitrasca


                  Student an terminal cu experienta  caut loc de munca/colaborare in Cluj/Maramures accept salarizare mica . tel. 0740300493

Modificat de Paul.Mitrasca (14-03-2012 14:47:36)



               

sbstwdiow


                  Tînăr absolvent  cu experienţă în Autocad Topo LT redactare planuri situaţie şi documentaţie cadastrală caut loc de muncă sau colaborare cu persoane autorizate în Hunedoara sau Valea Jiului


               

overlinex


                  Am nevoie de cineva cu categoria D pentru un aviz tehnic de la OCPI pentru un drum cu lungimea de 33.655 km.Drumul Judetean este intre Beius-Rosia-Astileu-Alesd. Pentru mai multe detalii la telefon 0745253743.


               

brindusica


                  Caut colaborare in jud. neamt(zona Tg. Neamt) . Experienta lucrari de cadastru, planuri de situatie. Nu si autorizare.tel 0743793843


               

John Doe


                  "......un drum cu lungimea de 33.655 km."

Aproape cât Ecuatorul...



               

mihaella


                  Sunt studenta in anul 4,Facultatea de Arhitectura si Constructii din Oradea..In curand,imi voi preda lucrarea de diploma,si pe urma as dori o colaborare cu persoane in acest domeniu,pentru acumulare de experienta.Orice oferta si anunt e bine venit...Multumesc!