Angajare

Creat de mihaitzaatofanei, Sep 29, 2009, 02:53 PM

« precedentul - următorul »

sandeel

Inginer drumuri, Realizare parti desenate (plan ansamblu, plan de situatie, profil longitudinal, profil tip, profile caracteristice, detalii etc), parti scrise (memoriu, cantitati).
Softuri - Civil 2012, Istram


581/363px 44.9KB

Modificat de sandeel (24-06-2011 17:24:16)

kod

ce-i asta oferta, sau asta cauti ca nu inteleg ?

sandeel

ofer serviciile enumerate mai sus, pentru cei care nu au timp sau posibilitate sa-si duca proiectul pina la capat

Modificat de sandeel (24-06-2011 17:27:25)

kod

Am inteles, spor la oferte.

@offtopic: Apropo lucrezi la o firma care foloseste ISPOL-ul ?

dynnaa

Absolventa a facultatii de '' Hidrotehnica  , geodezie si ingineria mediului'' -Iasi , specializarea geodezie cu experienta 2 ani jumate . Caut loc de munca sau colaborare cu un inginer geodez in Bucuresti. 0740636545

Modificat de dynnaa (19-07-2011 17:15:46)

MrDragos

Buna ziua !
Sunt student la facultatea de Geodezie din cadrul UTCB , anul III viitor IV . Caut job in domeniu in Bucuresti .
Precizez ca nu am mai lucrat in domeniu , dar sunt capabil de a invata usor . Cunosc AutoCAD , am lucrat cu statii totale , teodolite , nivele [ NI 007 ] , nivele digitale cat si masuratori GPS . Aceastea au fost folosite pentru facultate . Nu sunt expert , dar pot spune ca muncind [ avand antrenament ] voi prinde o viteza mai mare .
Daca doriti sa ma contactati 0766 546 388 sau e-mail E-mail .
Daca aveti intrebari nu ezitati a mi le adresa .
Va multumesc si o zi buna !

yaxkuk


andreeamilodin

Absolventă a Universității de Științe Agronomice și Medicină Veterinară, specializarea Măsurători Terestre și Cadastru, caut loc de muncă în București.
Telefon: 0768763791

Mihaeluta28


stonex

Absolvent UTCB.
Promotia 2009.
Cu experienta 4 ani.
Caut loc de munca in Bucuresti.