TEPARI-nu lucrati niciodata cu MYriam Impex Braila si EcoTerra Bucure

Creat de vlscat, Iun 22, 2011, 07:20 PM

« precedentul - următorul »

vlscat

nu lucrati niciodata cu MYriam Impex Braila si EcoTerra Bucuresti caci se pare ca aceste 2 firme merg mana in mana si sunt specializate in TEPE

Marian

De asemenea, nu lucrati cu TOPCADEX 99 din Bucuresti. Am obtinut banii dupa 3 ani si 2 procese.

dora3mira

Buna rubrica baieti !
Macar stim cu cine DA si cu cine NU.
BRAVO, INITIATIVA SUPER OK!

Marian

Mai bine am schimba denumirea topicului. Sa fie un fel de baza de date cu tzepari!!

george75m

Poate si argumentati aceste afirmatii. E usor de aruncat cu noroi...

Mit

Da, si eu am cateva astfel de exemple; chiar am informat prietenii; dar, culmea la foamea de lucrari care este, chiar unul dintre ei a executat in continuare lucrari celui care nu mi-a platit lucrarea. Asa ca... ideea-i buna, punerea ei in practica va fi mai grea. Se va gasi un fomist care sa lucreze si mai ieftin si chiar si cu riscul de a nu-si primi banii.  :hi:

advex

Citat din: george75mPoate si argumentati aceste afirmatii. E usor de aruncat cu noroi...

Sa nu transformam forumul in pista de lansare acuzatii, chiar bine argumentate. Doza de subiectivism este ridicata si este posibil sa apara denumiri de firme, nume onorabile implicate in conflicte personale.
Daca apar informatii publice, in presa, hotarari judecatoresti - totul este in regula!
 
Chiar s-au terminat subiectele de natura tehnica, legislativa?!?

Marian

Citat din: george75mPoate si argumentati aceste afirmatii. E usor de aruncat cu noroi...
Daca vrei, pot pune hotarirea judecatoreasca scanata

vlscat

Da, am deschis acest subiect pentru ca am considerat ca este nevoie de el si .......bineinteles am luat TEAPA
Intr-adevar este dificil de probat o astfel de acuzatie dar este totodata o informare pe care o primesti gratuit si poate si binevenita cateodata
Ideea mea era de a infiinta un site pentru asa ceva dar e ceva mai dificil - nu si imposibil
Desigur vor fi si rauvoitori dar si fraieri care nu vor crede pana vor lua la randul lor TEAPA
Toate acestea se vor cerne iar cine este rau platnic va iesi cu siguranta la suprafata pentru ca nu numai in ceea ce ne priveste procedeaza astfel.
Va urez multe lucrari si banoase dar cu banii "in cont" nu  "in asteptare"
Si nu uitati un SFAT: BANII INAINTE CA LA CU_VE  - cel mai linistitor mod de a lucra
Cu bine

John Doe

Pare sa fie o idee buna topicul, dar are doua taisuri. Tratat cu grija si seriozitate, poate fi si util.

noop

ehe... si ce tepe dau unii statului... Alea nu le mai punem?

John Doe

Am dat peste un site pe tema asta, cred ca la www.porcisme.ro