Unde ma autorizez

Creat de PISICUTA, Feb 04, 2009, 12:43 AM

« precedentul - următorul »

PISICUTA

yyy:razz:

Modificat de PISICUTA (23-02-2009 15:49:48)

John Doe

Deocamdata, stiu atât câa scrie in poza atasata:


401/580px 43KB

PISICUTA

yyy

Modificat de PISICUTA (23-02-2009 15:49:58)

John Doe

Am citit undeva, tot pe un forum, ca ANCPI va incepe autorizarile din martie. Dar poate ma insel. Cauta si tu pe la http://www.noitopografii.ro" target="_blank">www.noitopografii.ro sau geodez.3xforum.ro .

PISICUTA

yyy

Modificat de PISICUTA (23-02-2009 15:50:09)

azimut


dora3mira

Orice aparitie noua este binevenita!
Ideea este ca tot aici ne intoarcem pentru a gasi pulsul breslei!
Salutam aparitia noului forum ! :hi:

moholea

Se cam dilueaza treaba cu 5 forumuri in 5 directii diferite....Nu cred ca are cineva timp sa le urmareasca pe toate. Mai bine unu si bun

John Doe

Da, facem si noi ca partidele politice, multe si... cum le stim. E putina zapaceala intr-adevar, dar nu cred ca e corect sa pretinzi ca trebuie sa existe numai un forum. Bun sau nu. Lasa, se vor limpezi lucrurile cu timpul. Doar tot noi suntem si aici, si acolo.

azimut

O fi tara asta libera dar nu este corect sa faci pe moralizatorul pe aici si moderatorul pe o furaciune de forum. Nu-i asa, John Doe?!

John Doe

Asa e, azimut. Dar adu-ti aminte cine mi-a indicat adresa, prin mesaj privat.  Pe urma, fiind un forum de geodezie, trebuia sa fug repede de acolo fiindca seama cu acesta prea mult ? Oare ?
Ti se pare ca fac pe moralizatorul ? Scuzele mele fiindca ti se pare. Scuzele mele daca chiar asa fac, nu astea sunt intentiile mele.
Despre moderator pe geodez.3xforum : chiar din prima postare, am propus un topic si m-am trezit a doua zi moderator. Pe urma, m-am gasit ca sunt moderator la inca nu stiu cate topicuri, pe care nici nu intrasem. Si cand am intrat erau goale.
Citeste ultimele postari (de aici), ai sa gasesti mai multe despre... chestia asta, nu le mai insir si aici.
In rest... toate bune, azimut.

azimut

avand in vedere ca suntem off-topic fac propunerea sa o lasam balta.
se poate discuta mult si bine - cineva a aruncat o piatra otravita si acum se cearta altii sa o ridice!

numai bine si lansati alte teme
:hi:  :hi:

John Doe

Corect.
Mai stie cineva, chiar s-a dus OGR-ul la Haga ?