Daut de munca Prefer colaborare

Creat de STANE, Sep 03, 2009, 10:46 AM

« precedentul - următorul »

STANE

Em experienta ca ajutor de topograf de 5-6 ani.
Stiu sa manevrez statia totala,gps-ul,sa descarc date,sa le prelucrez,sa lucrez in Autocad,sa intocmesc documentatii.
Cunosc bine Buc,Ilfov,Calarasi, dar sunt disponibil si pentru deplasari de lunga durata.
Ma orientez bine in teren si ma misc repede.
Posed masina de teren bine echipata pentru offroad.
Pot asigura deplasari in zone greu accesibile pentru lucrari topo.

colaborator

SUNT PERSOANA AUTORIZATA ,CAUT PERSOANA CU CARE SA LUCREZ ,AM VAZUT ACEST ANUNT SI DACA MAI SUNTETI INTERESAT SI NU A-TI GASIT SA LUCRATI EU AS FI IN MASURA SA COLABORAM.SUNT DIN BACAU.MA PUTETI CONTACTA LA ACEST NUMAR DE TELEFON 0769662730 SAU ADRESA DE MAIL E-mail .astept sa ma contactati chiar sunt interesata

colaborator


calin_muntenita

Caut sa cunoasc persoana autorizata pentru o posibila colaborare. Sunt multe de spus despre mine sau experienta mea insa gasiti cv-ul meu pe blogul urmator: http://muntenita.blogspot.com/search/label/Curriculum%20Vitae" target="_blank">http://muntenita.blogspot.com/search/la ... um%20Vitae
Am 27 de ani si sunt din Bucuresti.
Sarbatori Fericite!

sorindumitrescu

sunt student in anul 4 la utcb bucuresti,facultatea de geodezie,situatie scolara buna,ceva experienta in domeniul gis si topografie inginereasca imi caut de lucru in domeniu.la vara
iulie 2010 o sa sustin licenta,si doresc un servici stabil,care poata sa inceapa de pe acum.as vrea sa lucrez in bucuresti(unde posed locuinta),dar nu as refuza ploiestiul sau buzaul,fiind originar din mizil(prahova)
multumesc pentru atentie

cu stima,sorin dumitrescu tel 0762667067

marius_d

Absolvent al Facultatii de Geografie, specializarea Cartografie cu elemente de cadastru (2011), in prezent urmez masterul de Geomorfologie si Cartografie cu elemente de cadastru.
Doresc angajare sau colaborare pe orice post in acest domeniu (cadastru, cartografie, topografie) in Bucuresti sau jud. Valcea.
Nu am lucrat si nu am experienta profesionala exceptand practica din timpul studiilor, dar detin cunostintele de baza si pot invata orice, inclusiv sa lucrez cu orice program (CAD, GIS, s.a.).