Caut loc de munca Cluj Maramures

Creat de Paul.Mitrasca, Iun 30, 2011, 09:52 PM

« precedentul - următorul »

Paul.Mitrasca

Buna,

Sunt in cautarea unui loc de munca in judetul Cluj sau Maramures ca si ajutor de topograf. Am cunostinte medii in AutoCAD (topoLt), TopoSys . Accept salarizare mica.
0740300493

Va multumesc anticipat

AlexGIS

#1
Citat din: Paul.MitrascaAccept salarizare mica.


Cum adica?

Paul.Mitrasca

Adica vreau sa invat meseria si nu pot sa  am pretenti la bani.( asta nu inseamna ca nu mi as face treaba cum trebuie)

Modificat de Paul.Mitrasca (30-06-2011 21:02:27)

ADRIAN_PR

#3
Citat din: Paul.MitrascaBuna,

Sunt in cautarea unui loc de munca in judetul Cluj sau Maramures ca si ajutor de topograf. Am cunostinte medii in AutoCAD (topoLt), TopoSys . Accept salarizare mica.
0740300493

Va multumesc anticipat


Bravo frate.......

Daca toti studentii ar gandi la fel......
Cand vad pe cate unii care au terminat o faclultate sau un curs de topograf si vor direct salarii de 2000-3000 de lei imi vine sa-mi zmulg parul.....

Intrebarea angajatorului e : CE STI SA FACI CA SA-MI ADUCI IN FIRMA 4000-5000 DE LEI? (avand in vedere taxele si impozitele pe care trebuie sa le plateasca)

Eu cred ca e un lucru normal ca un proaspat absolvent sa nu aiba pretentii prea mari de la un angajator. Mai ales in ziua de azi.

ADRIAN_PR

Si mie imi trebuie un topograf..... Dar din pacate un operator statie totala Sokkia Set 600 sau set 610

Paul.Mitrasca

#5
Citat din: ADRIAN_PRSi mie imi trebuie un topograf..... Dar din pacate un operator statie totala Sokkia Set 600 sau set 610


Acuma nu e chiar asa de greu sa inveti sa lucrezi cu statie nou. Pana la urma toate sunt facute sa fie cat mai  " user frendly" .

ADRIAN_PR

da. asa e. dar in momentul in care ti se da termen de 30 de zile..... pentru 90 km.... nu prea iti vine sa iei un incepator....

Paul.Mitrasca

Asta e altceva . In orice caz spor la gasirea unui angajat si la lucrare.

ADRIAN_PR