Planuri cadastrale

Creat de Horace The Rabbit, Sep 13, 2011, 12:43 AM

« precedentul - următorul »

traian j

Să stăpaniţi sănătos planurile! Sunt destul de nou pe forum şi nu chiar toate intervenţiile mele sunt cu ÎMI TREBUIE şi VREAU, în timp am strans destule materiale, iar dacă cineva o să ceară ceva ce am o să-l ajut cu mare plăcere. Dacă citiţi postările de la rubrica SERVICII veţi vedea că majoritatea colegilor cer cate ceva, deci nu cred că sunt singurul care păcătuiesc în acest mod. Vă doresc toate cele bune.

bogdy

Degeaba le aveti ca nu sunt folositoare nimanui care depune lucrari la cadastru. Se cere chitanta cu care au fost achitate. Succes in baza de date sau ce faceti dvs acolo. :hi:

John Doe

@bogdy: nu intotdeauna stii exact de ce plan ai nevoie, mergi peste drum la OCPI si ei ti-l si furnizeaza pe loc; e ceva mai complicat. Atâta timp cat nu devine un comert si nu se tin ascunse planurile, nu vad nimic rau in asta.

cip_mancip

salut si LA MULTI ANI!
caut o persoana autorizata(firma) care face intabulari pe jud. Giurgiu in Bolintin Deal.
in vederea unui ajutor(sfat).
multumesc anticipat.

Horace The Rabbit

@bogdy - poate la tine in judet se cere chitanta. fiecare ancpi de judet face ce vrea. si cine verifica dosarul, il verifica cum vrea. si fie ca este chitanta, fie ca nu este, poate aproba sau nu. dupa cum vrea... NU MAI FACE LEGE DIN LEGE!!!  :hi:  :hi:

nicu1000


ali_rosca