Planuri cadastrale

Creat de Horace The Rabbit, Sep 13, 2011, 12:43 AM

« precedentul - următorul »

Horace The Rabbit

Dau la schimb planuri cadastrale si planuri parcelare pe fotograme sau alte planuri :hi:  :hi:  :hi:  :hi:


465/581px 55.9KB

John Doe

Ce fel de planuri parcelare? Avizate de OCPI? Pe ce judete/comune/zone?

Horace The Rabbit

da. sunt cele avizate de ocpi. dau la schimb pe alte planuri si pe fotograme. schimb la schimb. pe uat-uri, pe jutede. planuri cadastrale 1:5000.  :hi:

John Doe

Bun, au am nevoie de niste planuri parcelare din jud. Dolj, zona Craiova, ai ceva de pe acolo ?

sacoracad

Daca le ceri oficial la Ocpi-uri  (cand ai treaba cu ele) nu le poti obtine?  :rolleyes:

mono70


skp

Caut planuri cadastrale 1:2000 si planuri topo 1: 2000 pe Constanta

overlinex

vreau pe cluj daca ai..mesaj pe privat plz

adrianmonea


overlinex

se pare ca domnu nu mai vrea sa ne ajute sau este suparat

John Doe

Sau a iesit doar la pescuit.

bradu13

taraba era volanta. :) . acum e inchis pt inventar

Horace The Rabbit

anuntul e valabil mai departe. nu stiu daca fiecare a primit cate un raspuns multumitor pe cat isi inchipuia, dar am incercat sa le raspund tuturor. loc de poiana lui iocan se face fara prea multe probleme, mai ales ca este si o inclinatie spre delir sau de turuit ca moara.  :razz:

traian j

Are cineva planurile topografice 1:5000 sau 1:10.000 pe zona Resita sau Oravita din CS? Domnule Horace The Rabbit, din ce am citit am dedus că dvs. aveţi ceva planuri. Altă metodă nu există de a le oferi decat schimb la schimb?

bogdy

traian j le poti obtine de la ocpi Resita (de asta sunt sigur). Pana la urma tot tre sa le cumperi de la ei!.
Din toate posturile tale pe acet forum toate sunt cu titlul IMI TREBUIE si VREAU. Contribuie si tu la acest forum fara a cere ceva!
-

Modificat de bogdy (11-12-2011 09:43:25)