Colaborari

Creat de lilica, Feb 17, 2007, 07:17 PM

« precedentul - următorul »

John Doe

Cine e interesat: daca cineva are ceva de lucrat la domiciliu, bucuros. Daca fac si bine, discutam cât costa.

mareom

Buna, sunt din Timisoara, am firma (cu tot ce trebuie: persoana autorizata, statie totala, plotter, laptop, autoturism) si caut posibile colaborari. Astept raspunsuri pe email: E-mail

g.piersinaru

Student anul 2 Utcb,caut colaborare,eventual part-time.

John Doe

E cineva din zona Craiova ? Am nevoie de niste oferte. Detalii pe mesaj privat.

palotas

baia mare? as dori sa discut cu un inginer topograf, pt a-mi sustine practica.

crinteaadrian

caut colaboarare firma sau persoana autorizata ...... tel 0767690804 :)

eduard84

Am terminat Facultatea de Inbunatatiri Funciare si Ingineria Mediului specializarea Masuratori terestre si as dori angajare.Lucrez in domeniu de circa 4 ani

j0nY89

sunt student in anul 2 la imbunatatiri funciare si ingineria mediului si m ar interesa un job part time : E-mail
0767756085 ionut

Modificat de j0nY89 (09-10-2009 02:06:37)

colaborator

sunt persoana autorizata si caut persoana care are experienta in domeniul topografiei pentru a colabora.restul putem discuta .adresa de e-mail  : E-mail .rog seriozitate

mihaella

Buna ziua ! Sunt studenta la Facultatea de Arhitectura si Constructii,specializarea Masuratori terestre si cadastru,anul 3,Oradea.As dori colaborare cu un topograf,ajutor pe teren pentru acumulare experienta in domeniu.

RTK_VRS


                  Problema colaborarii a fost rezolvata.

Modificat de RTK_VRS (14-04-2011 10:34:59)



               

bn


                  Nu stiu daca mai este valabil acest post, dar cine e interesat de o colaborare in domeniu, il rog sa ma contacteze.


               

simion-george


                  Sun student in anul 4, la universitatea din alba-iulia si m-ar interesa o colaborare pentru a acumula experienta. Fac si voluntariat, daca asta inseamna fara bani, vreau doar sa invat. http://www.3xforum.ro/img/smilies/big_smile.png"> Doar sa fie un orar flexibil sa pot frecventa si orele. Multumesc!!!
 e-mail:  E-mail
Tel: 0761 654 836

Modificat de simion-george (20-11-2011 11:57:01)


_______________________________________
Esti ceea ce faci, nu ceea ce spui!


               

shadealin


                  Absolvent in Agronomie la Cadastru si masuratori terestre in anul 2011 cu titlul de inginer topograf.
Experienta pe teren 2 ani si 6 luni si la birou 6 luni, caut loc de munca sau colaborari convergent facultatii absolvite, in judetele Prahova, Bucuresti si zonele limitrofe ale acestora.
Am 23 ani, detin permis cat. B.
adresa de mail:  E-mail
telefon: 0741.058.519



               

cipimuresan


                  Absolvent MTC,4 ani experienta in domeniu,27 ani,Permis cat.B, doresc colaborare cu PFA sau Societate Comerciala in vederea realizarii de masuratori topo&documentaii cadastrale in zona Timis-Caras-Arad.
 E-mail

Modificat de cipimuresan (23-11-2011 20:36:24)