A U T O R I Z A R I

Creat de cindy, Oct 27, 2007, 05:01 AM

« precedentul - următorul »

adrianmonea


                  io nu o sa le platesc nimic asta e sigur si asa ar trebuii sa faca toata lumea, sa fim uniti, doar nu imi baga nimeni mana in buzunar sa imi ia banii cu foorta, daca eu nu vreau sa ii dau http://www.3xforum.ro/img/smilies/finger.png">


               

iosubcostica


                  Pentru adrianmonea :
   Cu cat vor fi mai multi oameni hotarati, asa ca tine, cu atat vor fi mai mici sansele celor din ogr de a-si face jocul...



               

bad wolf


                  
iosubcostica a scris:

Pentru adrianmonea :
   Cu cat vor fi mai multi oameni hotarati, asa ca tine, cu atat vor fi mai mici sansele celor din ogr de a-si face jocul...


Nu va speriati OGR este mort si inmormantat.
Nu mai poate fi resuscitat !

Cei care ne opunem suntem de cel putin 4 ori mai multi. !

Sa auzim de bine !


_______________________________________
Sper sa gasesc cararea corecta !


               
Sper sa gasesc cararea corecta !

adrianmonea


                  sunt deacord cu OGR.....sunt de-acord si cu o taxa,dar sa fie o taxa simbolica......gen cotizarea care se face la un partid....de exemplu.....sa aiba oamenii de un protocol(protocol=covrigei, alune,suc) cand se intalnesc la cate o sedinta,o revista la 3 luni, etc...dar nu sume astronomice


               

madalina76


                  Buna ziua tuturor.
Am citit ordinul 107/2010, privind autorizarea si sunt cam nelamurita in ceea ce ma priveste, in sensul ca lucrez in cadrul aceleiasi firme de cadastru de cca 5 ani, din care de 2 ani sunt incadrata ca si tehnician topo, dupa ce am facut un curs de formare profesionala. In 2007 am terminat Fac de Litere si acum sunt studenta in ultimul an la Facultatea de Imbunatatiri Funciare.
Ma pot autoriza pt categoria C?



               

adrianmonea


                  D.p.d.v al ordinului se poate.Succes!