Autorizare - ANCPI

Creat de djxhouse, Feb 24, 2009, 07:03 PM

« precedentul - următorul »

John Doe


                  Conform regulamentului, o lucrare care sa contina aspecte din categoria de lucrari pentru care soliciti autorizarea.


               

GHIO87


                  buna ziua
o mica intrebare....conform carei legi se pot autoriza absolvetii facultatii de geodezie si in ce conditii... as dori daca se poate chiar legea.
Va multumesc anticipat

PS: Daca aveti legea sau un link si puteti sa mi-o trimiteti si mie, va rog trimiteti-o pe adresa  E-mail



               

bad wolf


                  
GHIO87 a scris:

buna ziua
o mica intrebare....conform carei legi se pot autoriza absolvetii facultatii de geodezie si in ce conditii... as dori daca se poate chiar legea.
Va multumesc anticipat

PS: Daca aveti legea sau un link si puteti sa mi-o trimiteti si mie, va rog trimiteti-o pe adresa  E-mail


Intraa si tu pe www. ancpi.ro si descrca ord.107 .
Si poate il si citesti ...
Bafta !


_______________________________________
Sper sa gasesc cararea corecta !


               
Sper sa gasesc cararea corecta !

mariancornel


mariancornel


                  in alta ordine de idei daca esti din bucuresti nu ai nicio sansa sa dai examen de autorizare din ccauza ocpi bucuresti si a creaturilor care vietuiesc in acest taram de basm. poti doar sa dai examen doar la categ a si d la ancpi.


               

madalina76


                  Buna ziua tuturor.
Am citit ordinul 107/2010, privind autorizarea si sunt cam nelamurita in ceea ce ma priveste, in sensul ca lucrez in cadrul aceleiasi firme de cadastru de cca 5 ani, din care de 2 ani sunt incadrata ca si tehnician topo, dupa ce am facut un curs de formare profesionala. In 2007 am terminat Fac de Litere si acum sunt studenta in ultimul an la Facultatea de Imbunatatiri Funciare.
Ma pot autoriza pt categoria C?



               

Mit


                  Pai citeste ordinul; Nu stim ce curs de reconversie ai facut tu.

Modificat de Mit (29-10-2010 20:38:31)



               

John Doe


                  Ti s-a raspuns in cealalta parte unde ai postat: da, teoretic poti. Fiindca nu stiu exact la ce curs de formare te referi, cel mai bine ar fi sa intrebi la OCPI-ul de care apartii. Telefonic sau in scris (cu copie dupa actul de absolvire al cursului), cum crezi.