suprapunere virtuala -noul ordin

Creat de vali_costea, Sep 15, 2011, 04:50 PM

« precedentul - următorul »

vali_costea

A avut cineva vreo suprapunere virtuala la lucrare depusa dupa noul ordin.Cum s-a solutionat?

dora3mira

Am avut eu una - mi-a dat nota de completare in care spunea asa " coordonate eronat determinate " - de mi-a stat inima-n loc la gandul ca la prelucrare oi fi aruncat-o aiurea si pica pe alt UAT sau pe la vecinii si fratii nostri - peste Prut !
Ma verific, treaba ok ! Ma duc la compu cu destinatia clara " scoate la pix fiecare coordonata daca vrei informatii " - nike, gol , empty, echooooo  !!!!!!
Era undeva ! Trebuia sa fie undeva! Noroc de bunavointa unui inspector - se uita in eterra si gaseste intrusul - 10 cm pe-un colt si pana-n 10 pe cel opus aceleiasi laturi - maine duc completarea.
Asta este exemplul fericit !
Am o alta lucrare care deranjeaza 10 cf-uri - inca astept sa-si faca vreme careva sa gaseasca timp sa o rezolvam - am depus-o de trei ori - a treia oara mi-a dat respingere cu motivul - SUPRAPUNERE REALA -
Uneori ma intreb - sa iau un distonocalm inainte de a ma duce la OCPI - sa nu iau  , ca daca imi face bine si incep sa iau in banda rulanta pana devin dependenta?!

Marian

Intotdeauna sa iei distonocalm inainte de a merge la oficiu! Eu am o stare de panica atunci cind trebuie sa merg pt nu stiu ce problema!

bad wolf

Sper sa gasesc cararea corecta !