videoconferinta

Creat de alex paun, Feb 21, 2013, 11:52 AM

« precedentul - următorul »

alex paun

nu ne impartaseste nimeni pareri, opinii despre discutiile purtate ieri cu Dl. director Ursu pe video?

severcoman

chiar nimeni ? o fi secret, nu vor sa ne lumineze !

mario2009


severcoman

1/4440, cam putin...; oficiile si au atins scopul: cat mai putini autorizati, pe sest, sa nu stie nimeni!

Anton Pann

Este anuntată o videoconferinta (cred ca miercuri ) . Are cineva sau ANCPI dorinta de a prezenta o inregistrare a celor ce se vor discuta pentru a informa si pe cei interesati dar care nu participă ? Este posibil ca OCPI sa faca publica discutiile purtate la aceasta videoconferintă ? S-a admis ca numarul de participantui sa fie 5-10 . Daca nu, atunci nu-i vad rostul .

Modificat de Anton Pann (08-09-2014 20:17:30)

Anton Pann

Este anuntată o videoconferinta (cred ca miercuri in 11 sept 2014 ora 13) . Are cineva sau ANCPI dorinta de a prezenta o inregistrare a celor ce se vor discuta pentru a informa si pe cei interesati dar care nu participă ? Este posibil ca OCPI sa faca publica discutiile purtate la aceasta videoconferintă ? S-a admis ca numarul de participantui sa fie 5-10 . Daca nu, atunci nu-i vad rostul .

Modificat de Anton Pann (09-09-2014 09:30:54)

John Doe

Si unde e anuntata videoconferinta asta? Adica e ceva oficial sau doar asa ai auzit?

Anton Pann

S-a anuntat oficial la toti autorizatii din Timis prin mail trimis de OGR Timis. Avem o bila alba.

Modificat de Anton Pann (09-09-2014 18:34:07)

nicu1000

Videoconferinta cu membrii UGR, miercuri ora 11.00, pe tema Ordinului 700/2014 la OCPI in sala de videoconferinte.
Evident ca nu se pot face inregistrari video/audio. Rostul ei este de a comunica (cel putin ca mesaj) cu autorizatii. Nu vad de ce nu-i intrebati pe cei care participa. DEZORGANIZAREA noastra este de nota 10. Asa ceva nu cred ca mai exista in vreo profesie liberala.

nicu1000

Din nou constat ca breasla noastra este formata din nepriceputi. La videoconferinta aproximativ 50% din oficii nu au avut probleme. Ceea ce inseamna ca nu au inteles nimic sau nu au citit nimic din regulament.
Pentru cei care doresc sa devina membri UGR vezi http://www.ugr2014.ro" target="_blank">www.ugr2014.ro.
Pentru cei care au reticenta la organizarea noastra ii sfatuiesc sa nu devina membri UGR.

severcoman