Masuratori Terestre-Fundamente vol I si vol II

Creat de romeo_zsurzs, Oct 28, 2011, 02:08 PM

« precedentul - următorul »

romeo_zsurzs

Buna, ma poate ajuta cineva cu aceste doua volume, in format pdf sau orice foormat digital?
Stiu ca se pot cumpara de la Matrix rom, dar sunt cam scumpe.
Va multumesc anticipat. :hi:

Arcturus

#1
Citat din: romeo_zsurzsBuna, ma poate ajuta cineva cu aceste doua volume, in format pdf sau orice foormat digital?
Stiu ca se pot cumpara de la Matrix rom, dar sunt cam scumpe.
Va multumesc anticipat. :hi:
Vezi ca sunt 3 volume de fapt. S-ar putea sa ai nevoie de ceva anume iar raspunsul sa fie chiar in al 3-lea. Oricum nu cred sa le aibe cineva scanate...

Mit

Pentru cineva care face meseria asta, n-am intalnit inca manuale care sa aiba pretul exagerat. :hi:

diagodose2009

Eu stiu ca volumele "Masuratori Terestre-Fundamente vol.I si vol. II" sunt foarte bine capsate.. si ca aceste doua carti sunt greu de scanat..daca tu vrei sa le scanezi trebuie  indoite serios.

Arcturus

#4
Citat din: MitPentru cineva care face meseria asta, n-am intalnit inca manuale care sa aiba pretul exagerat. :hi:


Oicum mi se par niste carti facute la repezeala si prost structurate. Dupa parerea mea nu-si justifica pretul!

romeo_zsurzs

Ma gandeam doar daca are cineva deja scanat. As vrea sa ma autorizez in cat C si am vazut ca se cere in bibliografie. Multumesc oricum, am sa incerc sa il comand daca nu merge altfel :D

Arcturus

#6
Citat din: romeo_zsurzsMa gandeam doar daca are cineva deja scanat. As vrea sa ma autorizez in cat C si am vazut ca se cere in bibliografie. Multumesc oricum, am sa incerc sa il comand daca nu merge altfel :D

Asa e cel mai fair play!