Main Menu

Vand Leica TCR 407 absolut noua

Creat de Alin B., Feb 13, 2008, 04:05 AM

« precedentul - următorul »

Alin B.

Vand Leica TCR 407 POWER absolut noua , cu 2 acumulatori, miniprisma, incarcator priza + auto, cablu download date ,cd-uri cu software etc. la supeeer pretul - 5550 euro. Asigur instructaj pt. cei nefamiliarizati cu familia Leica.
        contact - ing. Alin Boicu - 0731429444 - Campulung Moldovenesc

Modificat de Alin B. (03-03-2008 22:39:15)

klu_naravas

oferiti si factura la acest aparat?

Alin B.

Factura nu pot oferi pt ca il vand ca PF . Cu toti cei care au cumparat de a mine am facut contract notarial de vanzare cumparare , care poate fi inregistrat in contabilitate si este si luat in calcul de catre OGR in vederea autorizarii. Pt. orice informatie legata de posibiliatea de a achizitiona acest aparat (sau alt model) va stau la dispozitie cu placere !

magio

Aparatul are 1 sau 2 tastaturi ?

klu_naravas


klu_naravas

#5
Citat din: Alin B.Factura nu pot oferi pt ca il vand ca PF . Cu toti cei care au cumparat de a mine am facut contract notarial de vanzare cumparare , care poate fi inregistrat in contabilitate si este si luat in calcul de catre OGR in vederea autorizarii. Pt. orice informatie legata de posibiliatea de a achizitiona acest aparat (sau alt model) va stau la dispozitie cu placere !


pai mai mult ca sigur are o singura tastatura.

Alin B.

asa este , o singura tastatura. Pt. a doua tastatura cred ca s-ar putea rezolva , dar ar creste pretul cu aprox 300 euro.