INVITATIE

Creat de bad wolf, Feb 18, 2010, 11:31 AM

« precedentul - următorul »

bad wolf

PENTRU TOTI  FORUMISTII , FARA EXCEPTIE , DAR CU INVITATIE SPECIALA PENTRU DANGOLESTI (CARE ESTE SUPARAT PE MINE, DIN MOTIVE DOAR DE DSA STIUTE) , FAC , CU DEOSEBITA PLACERE INVITATIA DE A VIZITA SITE-UL : www.gisromania.ro. Merita.
Si are si un forum pe care sper sa-l dezvoltam impreuna.

Va astept. !
bad wolf
Sper sa gasesc cararea corecta !

advex

#1
Citat din: bad wolfPENTRU TOTI  FORUMISTII , FARA EXCEPTIE , DAR CU INVITATIE SPECIALA PENTRU DANGOLESTI (CARE ESTE SUPARAT PE MINE, DIN MOTIVE DOAR DE DSA STIUTE) , FAC , CU DEOSEBITA PLACERE INVITATIA DE A VIZITA SITE-UL : www.gisromania.ro. Merita.
Si are si un forum pe care sper sa-l dezvoltam impreuna.

Va astept. !
bad wolf

Am accesat de cateva ori adresa indicata si am cateva nelamuriri:

1. Adresa corecta a forumului este http://www.gisromania.ro/phpBB3/
Nu trebuie sa vezi cu ce se ocupa o firma pentru a participa la discutii. RECLAMA se face prin alte metode!

2. Dezvoltarea unui forum implica propunerea de catre moderator sau administrator de teme atractive, interesante, incitante... Nu am gasit asa ceva pe acolo...

Toate cele bune!

bad wolf

#2
Citat din: advex
Citat din: bad wolfPENTRU TOTI  FORUMISTII , FARA EXCEPTIE , DAR CU INVITATIE SPECIALA PENTRU DANGOLESTI (CARE ESTE SUPARAT PE MINE, DIN MOTIVE DOAR DE DSA STIUTE) , FAC , CU DEOSEBITA PLACERE INVITATIA DE A VIZITA SITE-UL : www.gisromania.ro. Merita.
Si are si un forum pe care sper sa-l dezvoltam impreuna.

Va astept. !
bad wolf

Am accesat de cateva ori adresa indicata si am cateva nelamuriri:

1. Adresa corecta a forumului este http://www.gisromania.ro/phpBB3/
Nu trebuie sa vezi cu ce se ocupa o firma pentru a participa la discutii. RECLAMA se face prin alte metode!

2. Dezvoltarea unui forum implica propunerea de catre moderator sau administrator de teme atractive, interesante, incitante... Nu am gasit asa ceva pe acolo...

Toate cele bune!

Dupa cate ai observat atat site-ul cat si forumul sunt in lucru.
Eu personal nu am dorit ca forumul sa faca parte din acelasi site, dar ,, asta. e
Sper sa gasesc cararea corecta !

dtoni

Buna treaba " lupule" am si eu o intrebare, daca tot iti faci reclama....
as dorii sa cumpar Topsurv si sa il instalez pe un GPT9005A, cat costa?

Modificat de dtoni (19-02-2010 22:30:16)

bad wolf

#4
Citat din: dtoniBuna treaba " lupule" am si eu o intrebare, daca tot iti faci reclama....
as dorii sa cumpar Topsurv si sa il instalez pe un GPT9005A, cat costa?
\Itreaba-l pe administrator  pe ALIN  e este "seful haitei" !
Sper sa gasesc cararea corecta !

advex

#5
Citat din: bad wolfIntreaba-l pe administrator  pe ALIN  e este "seful haitei" !

Dupa atatea reprize de RECLAMA pentru o firma si produsele sale minunate, la prima intrebare punctuala, dtoni este trimis la vanatoare de informatii!

Forumul este o buna ocazie pentru useri de a face schimb de informatii, de a afla preturi, solutii tehnice, programe etc
Daca nu ne poti da raspunsuri, ar fi bine sa nu vinzi iluzii tehnice!

bad wolf

#6
Citat din: advex
Citat din: bad wolfIntreaba-l pe administrator  pe ALIN  e este "seful haitei" !

Dupa atatea reprize de RECLAMA pentru o firma si produsele sale minunate, la prima intrebare punctuala, dtoni este trimis la vanatoare de informatii!

Forumul este o buna ocazie pentru useri de a face schimb de informatii, de a afla preturi, solutii tehnice, programe etc
Daca nu ne poti da raspunsuri, ar fi bine sa nu vinzi iluzii tehnice!

De ce te superi,? Alin, care este si aministratorul forumului si cand intri pe forum te poti adresa direct lui , pentru ca el se ocupa cu vanzarile , el este patronul firmei.
Sper sa gasesc cararea corecta !

advex

Nu este vorba de suparare. Vrem informatii directe, nu ne trimite sa-l cautam pe seful Alin, Alin ne trimite la vanzari, cel de la vanzari este in concediu, secretara s-a dus la coafor etc

bad wolf

#8
Citat din: advexNu este vorba de suparare. Vrem informatii directe, nu ne trimite sa-l cautam pe seful Alin, Alin ne trimite la vanzari, cel de la vanzari este in concediu, secretara s-a dus la coafor etc

Advex, nu am mai trecut pe la firma de aprope doi ani. Eu sunt pe teren aproate tot timpul si nu am listele de preturi cu mine . Te rog sa ma crezi si sa ma intelegi ca nici locuinta deserviciu pe care o am in timisoara nu am avut timp sa o vad in ce stare mai e. Noroc cu administratorul !
Asa ca te superi degeaba pe mine !
Succes !
Sper sa gasesc cararea corecta !

advex

#9
Citat din: bad wolfAdvex, nu am mai trecut pe la firma de aprope doi ani. Eu sunt pe teren aproate tot timpul si nu am listele de preturi cu mine . Te rog sa ma crezi si sa ma intelegi ca nici locuinta deserviciu pe care o am in timisoara nu am avut timp sa o vad in ce stare mai e. Noroc cu administratorul !
Asa ca te superi degeaba pe mine !
Succes !

Sa fie cum spui tu!
Raspunde totusi la o intrebare: de ce faci reclama la o activitate de care nu te ocupi si nu o stapanesti?
Daca nu treci cu anii pe la firma, corect ar fi pentru noi sa iei legatura cu "domnul Alin" prin mail, telefonic, porumbei... si sa postezi aici informatii proaspete privind produsele si serviciile.
Am acceptat invitatia ta cu placere dar nu stim daca este pentru nunta, pentru botez... unde se desfasoara, care este meniul...   :)
Daca esti intransigent cu ceilalti (mai ales in probleme de expertiza juridica!!) , este bine sa dai raspunsuri la intrebarile tehnice care ti-au fost adresate pe forum. Au trecut multe zile...

bad wolf

#10
Citat din: advex
Citat din: bad wolfAdvex, nu am mai trecut pe la firma de aprope doi ani. Eu sunt pe teren aproate tot timpul si nu am listele de preturi cu mine . Te rog sa ma crezi si sa ma intelegi ca nici locuinta deserviciu pe care o am in timisoara nu am avut timp sa o vad in ce stare mai e. Noroc cu administratorul !
Asa ca te superi degeaba pe mine !
Succes !

Sa fie cum spui tu!
Raspunde totusi la o intrebare: de ce faci reclama la o activitate de care nu te ocupi si nu o stapanesti?
Daca nu treci cu anii pe la firma, corect ar fi pentru noi sa iei legatura cu "domnul Alin" prin mail, telefonic, porumbei... si sa postezi aici informatii proaspete privind produsele si serviciile.
Am acceptat invitatia ta cu placere dar nu stim daca este pentru nunta, pentru botez... unde se desfasoara, care este meniul...   :)
Daca esti intransigent cu ceilalti (mai ales in probleme de expertiza juridica!!) , este bine sa dai raspunsuri la intrebarile tehnice care ti-au fost adresate pe forum. Au trecut multe zile...
Advex ma ocup direct de lucrarile de topografie ale  firmei , ex. lucrarile de rabilitare a cf campina predeal si regularizarea raului prahova(lucrarile topo) in colaborare cu o firma austriaca si una german , si pt ca este mai aproape cu Log center Ploiest(Slumbeger si louisberger),sediul meu este la Busteni (PH) de doi ani.
Problemele de expertiza judiciara sunt proprii nu au legatura cu firma .
Adresa corecta a ste-ului este :www. gisromania .ro, cea pe care ai prezentat-o tuu este doar a forumului.
Daca intri pe site vei afla tot ce doresti si poti pune intrebarile direct pe acel forum.
Lui dtoni, i-am raspuns pe mail ul privat.
Iar acum , tinand seama de sugestia ta, voi propune administratprului si o rubrica comerciala la acel forum.
Succces!
Sper sa gasesc cararea corecta !

advex

bad wolf:

Sper sa vina clipa in care sa raspunzi direct la intrebari.

Nu era cazul sa povestesti cu ce te ocupi, cu cine colaborezi, din tara sau de peste hotare.
Am ridicat o problema de principiu privind anuntul ambalat in RECLAMA, fara utilitate pentru userii de aici.

Sa revenim la oile noastre si sa asteptam sa-ti creasca forumul mai mare pana la o noua invitatie!

bad wolf

#12
Citat din: advexbad wolf:

Sper sa vina clipa in care sa raspunzi direct la intrebari.

Nu era cazul sa povestesti cu ce te ocupi, cu cine colaborezi, din tara sau de peste hotare.
Am ridicat o problema de principiu privind anuntul ambalat in RECLAMA, fara utilitate pentru userii de aici.

Sa revenim la oile noastre si sa asteptam sa-ti creasca forumul mai mare pana la o noua invitatie!

Multumesc Advex. Chiar am dorit sa fac reclama acelui site , firmei, si forumului.
Daca am gresi(daca nu e permis astfel de reclma) imi cer scuze si nu seva mai repeta.
Sper sa gasesc cararea corecta !

dtoni

advex si bad wolf !  ce aveti de castigat din cest razboi al orgolilor?   tin sa va anunt ca acest forum este pentru topografi .

advex

#14
Citat din: dtoniadvex si bad wolf !  ce aveti de castigat din cest razboi al orgolilor?   tin sa va anunt ca acest forum este pentru topografi .

Buna precizare!
Am avut impresia ca apartine expertilor judiciari!  :(