Baza geo

Creat de doara.florin, Ian 20, 2010, 06:32 PM

« precedentul - următorul »

doara.florin

Salut,am niste lucrari in zona Arad,si am nevoie de Baza cu cele 50000 de puncte topografice,am una.Dar cineva mi-a spus ca pe Judetul Arad ,Baza Geo are 1995 de puncte.A mea are doar 1887 ,stiu ca undeva pe forum cineva a dat link de download la o varianata de Baza geo care se exploda si continea punctele topografice,am nevoie de ea doar sa le confrunt sa vad daca a mea este sau nu mai este buna.As dorii inca o data linkurile de download.
O caut de 5 zile si nimic,nici un rezultat,si cu search pe forum si pe To`arasu Google,nimic.
Sau de orice alt ajutor.


doara.florin

Multumesc foarte mult,sincer sa fiu,am cautat pe forum numai dupa posturile lui goguletz,asa imi aminteam eu.Credeam ca el a pus link-urile.
Iti multumesc si imi cer scuze ca am uitat ca tu esti omu cu navigatu` pe net si programele free(un lucru extrem de bun).Si eu sunt la fel,un pic mai newbie,bag de seama.
 Mersi din nou.

doara.florin

Pentru Ace,trotterteriq la yaho punct com,ti-as fi raspuns la mail daca il aveai activat.

doara.florin

Deci ideea e urmatoarea,unde se aduna mai multe e mai multa bataie de cap.Rezultatul fiind infim la atata munca,dar asta e.