angajare colaborare

Creat de himelhan, Feb 09, 2013, 08:37 PM

« precedentul - următorul »

himelhan

Salut.Sunt inginer geodez,28 ani,PFA autorizat categoria C, cu 5 ani experienta in lucrari de cadastru si topografie.Am executat lucrari de cadastru(comasari , dezmembrari , prima inscriere, inscr. constructie noua, avize pentru PUZ, studii topo pentru PUZ, planuri de situatie, planuri cotate, rectificari limite si suprafata, trasarea imobilelor etc..) si am executat ridicari/trasari, verificari(axe, cote, verticalitate, volume , profile long/trans) pentru diverse santiere( metrou, canalizari, drumuri, constructii industriale, edilitare, hidrotehnice,).Conusc  bine programele autocad, topoLt, office(word si exel),generareCp, topoSys(mediu). Am lucrat cu statii wild tc1600, nikon npl 362, si cu GPS South 82V rover rtk. In momentul de fata sunt angajat dar caut alt job sau o posibila colaborare.Detin masina, laptop, fonduri pentru a cumpara statie, gps, nivela, distomat etc... in cazul unei colaborari avantajoase.

stonex

Lucrari ai? Te cauta lumea?

LAFA

Daca avea lucrari nu cauta colaborare ... :)

himelhan


himelhan


stonex

Diferenta dintre mine si tine e cam aceeasi. Si eu imi caut in alta parte sau colaborare. Dar e o problema: oamenii nu te cauta orice ai face. Te cauta doar daca ai relatii! Cineva te recomanda. Altii nu au nici 10 % din ce ai tu si fac bani buni din meseria asta a noastra. :D
 
    La avantajul asta m-am referit cand te-am intrebat daca ai lucrari sau te cauta lumea.
Ma gandeam daca putem sa colaboram si sa iesim pe +. :)

himelhan


himelhan


stonex

Cum merge treaba? Ai reusit vreo colaborare?

himelhan

Nimik nimik.am prins si eu o lucrare .... cu anunt pe mercador:-P

stonex

Si nu ai nevoie de o mana de ajutor??  =D