Main Menu

statie topcon 3007 ln

Creat de mariansever, Mai 14, 2010, 01:58 PM

« precedentul - următorul »

mariansever

vand statie   topcon 3007 ln    .firma de proiectare   , stare perfecta,   gpt cu impulsuri.. mas  pina la 600 m fara prisma  cu prisma pina la 3000m..   memorie  20.000  puncte.   face retro pe loc.. traseaza si masoara suprafete pe teren... se vinde cu toate accesoriile de firma topcon....  pret  2500 euro....se poate  face factura pe pfa...   a fost achizitionata de al geodis brasov in anul 2007...  garantie ....fara probleme...  1 an


326/580px 24.6KB

Modificat de mariansever (14-05-2010 11:00:17)

justinmeal

are metrologie?  cu bateria cum sta? ce tip?

reddogu

un numar de telefon de contact?

MUNTEANU81


AlexGIS

#4
Citat din: mariansevervand statie   topcon 3007 ln    .firma de proiectare   , stare perfecta,   gpt cu impulsuri.. mas  pina la 600 m fara prisma  cu prisma pina la 3000m..   memorie  20.000  puncte.   face retro pe loc.. traseaza si masoara suprafete pe teren... se vinde cu toate accesoriile de firma topcon....  pret  2500 euro....se poate  face factura pe pfa...   a fost achizitionata de al geodis brasov in anul 2007...  garantie ....fara probleme...  1 an


Şi zici că măsoară până la 600 de m fără prismă, nu? Eu ştiam de 250 de m...

globalgeotop

am asa ceva si mai mult de 200 de m fara prisma in conditii clare de vizibilitate......niciodata, in schimb sunt foarte multumit de aparat.
Spor la vanzare

allbogdan

buna seara............sa va povestesc eu cum sta treaba cu acest domn "mariansever".....cu ceva timp povestisem cu dansul despe acest aparat care il are iar la vanzare.....ne intelesesem ca o sa vina dansul la mine in localitate ca sa pot verifica aparatul....toate buna si frumoase......povestim la telefon.....de dimineata....imi spune ca a  ajuns in localitate...da trebuie sa caute cazare ca eh cu familia......si timpul trece....trec orele.....nu mai rapsunde nici la tel.....spre seara ma suna dansul.....ca a vandut aparatul si nu a mai venit pana la mine in localitate ca era prea departe..... de aici rezulta 2 posibilitati.... i-a fost inapoiat aparatul la presoana care l-a vandut ca era defect.....ori domnul mariansever nu detine acest aparat care tot il vinde din 5 in 5 luni.......hmmm......600 de metri fara prisma....se vede ca a lucat cu acest aparat.... pe care dupa parerea mea nici nu-l are...........spor la vanzare domnule mariansever.......poate o sa-l mai vindeti de vreo 2, 3,4 ,5 ori tot apratul asta

Modificat de allbogdan (12-01-2011 23:24:52)

adrianmonea


bvasy27

ma intereseaza aparatul
tel 0747013315
astept raspuns
multumesc

piratu

mai e valabil anuntul!!!!!!!