Caut job in Cluj-Napoca

Creat de Silencedj, Dec 06, 2011, 08:43 PM

« precedentul - următorul »

Silencedj

Buna seara , din vara sunt absolventul postlicealului de la Colegiul Alexandru Borza din cluj pe specializarea Tehnician Cadastru Funciar-Topograf.
Am lucrat un an jumate la o firma de proiectari drumuri  insa am facut doar masuratori grosiere (roata si ruleta) si am intocmit documentatii pentru Carti Tehnice, Certificate de urbanism si autorizari de construire.
NU stiu multe dar imi doresc mult sa invat si sa lucrez in domeniu.
Asa cum stiu toti  e foarte greu sa intri  in domeniu si sper ca sa reusesc.

Cu multumiri , Adrian Hinteoar
0743055623

Mit

Incearca sa stai pe langa aia cu statii totale. Nu garantez ca de la astia ai avea sigur de invatat ceva, dar macar au scule; deschizi tu cartile si iaca, pui cap la cap teoria cu practica.  :hi:

Silencedj

As sta pe langa oricine imi ofera sansa....nu fac figuri deloc.

Andrei_ArenaCad

Salut Adrian
si eu am lucrat la o firma de proiectare CFDP ( cai ferate drumuri si poduri)
am lucrat la doua firme mari de constructii drumuri, eu zic ca cel mai important pentru un proiectant e relevarea cat mai corecta a detaliilor din teren, nu te zgarcii la puncte, invata sa fi eficient corect si cat mai precis si sigur vei reusii

daca ti se pare interesant arunca un ochi pe site-ul arenacad.ro la portofoliu si mai vb poate imi trimiti un feedback

salut

Silencedj

Cat am lucrat cu colegii de la proiectare am vazut ce inseamna sa nu aiba o ridicare buna , lipsa puncte esentiale si alte cate si mai cate , eu vreau sa  invat din start totul cum trebuie , s aimi formez o mana   sa nu ridic  din google earth cum  era o vorba :))

Silencedj