caut loc de munca sau acumulare experienta pe urma angajare SIBIU

Creat de Lupean Adrian, Oct 09, 2010, 04:40 PM

« precedentul - următorul »

Lupean Adrian

- Student Facultatea "1 Decembrie 1918" Alba Iulia, ANUL IV, specializare Masuratori Terestre si Cadastru,domiciliat in ALBA IULIA,
- caut un loc de munca (sau acumulare experienta la inceput) IN SIBIU, precizez ca am cunostiinte minime/medii in materie (RELEVEE, PRISMA-trasari, ridicari,masuratori pentru introducerea alimentarii cu apa-cote pt statii epurare in anumite sate/comune,SCHITA,STATIE ridicari cu PENTAX R 322 NX)....
- munca de birou : cunostiinte AutoCad,generareCp.....am intocmit si documentatii dar cu putin ajutor :P

Va multumesc anticipat !


Lupean Adrian

adica ce vroiai sa spui yaxkuk ?:P prea multi din alba iulia sau e ceva cu facultatea ? sunt domiciliat in alba iulia da probabil as putea face un efort sa stau in chirie in sibiu ........scz daca interpretez da chiar nu stiu ce vroiai sa insinuezi prin "aha alba iulia" :P

bad wolf

Citat din: Lupean Adrian- Student Facultatea "1 Decembrie 1918" Alba Iulia, ANUL IV, specializare Masuratori Terestre si Cadastru,domiciliat in ALBA IULIA,
- caut un loc de munca (sau acumulare experienta la inceput) IN SIBIU, precizez ca am cunostiinte minime/medii in materie (RELEVEE, PRISMA-trasari, ridicari,masuratori pentru introducerea alimentarii cu apa-cote pt statii epurare in anumite sate/comune,SCHITA,STATIE ridicari cu PENTAX R 322 NX)....
- munca de birou : cunostiinte AutoCad,generareCp.....am intocmit si documentatii dar cu putin ajutor :P

Va multumesc anticipat !

Incearca la Sc Topo-Land  Sibiu.Daca vorbesti germana sau engelza vei fi bine primit mai ales pentru voluntariat.

Modificat de bad wolf (20-10-2010 10:09:28)
Sper sa gasesc cararea corecta !

kod

Citat din: Lupean Adrianadica ce vroiai sa spui yaxkuk ?:P prea multi din alba iulia sau e ceva cu facultatea ? sunt domiciliat in alba iulia da probabil as putea face un efort sa stau in chirie in sibiu ........scz daca interpretez da chiar nu stiu ce vroiai sa insinuezi prin "aha alba iulia" :P

Poate e si el tot de prin zona :hi:
Apropo ce-ti mai face fratele Mircea :)

Lupean Adrian

@bad wolf ......MULTUMESC...nu vreau sa fiu pesimist dar stii ca de obicei in "angajari" mai ales in domeniul nostru daca nu ai cunostiinte gasesti mai greu de lucru......oricum o sa mai astept sa vad dak o sa fie ceva (de azi incep cu licenta - masuratori) .....
@kod ......Mircea recent s-a intors in tara deocamdata nu stiu ce o sa faca si el cu munca ..........scz ca intreb poate dupa nume utilizator nu-mi dau seama dar cine ejti sau cine sunteti ?:P

Lupean Adrian

DECI MAI PUTETI PROPUNE SI ALTE FIRME DIN SIBIU ? LA CARE SA INCERC (nu am incercat inca la TOPOLAND ) dar sa vad dak sunt ceva firme dispuse pt angajari sau ce firme mai sunt prin sibiu :P MULTUMESC

bad wolf

Citat din: Lupean AdrianDECI MAI PUTETI PROPUNE SI ALTE FIRME DIN SIBIU ? LA CARE SA INCERC (nu am incercat inca la TOPOLAND ) dar sa vad dak sunt ceva firme dispuse pt angajari sau ce firme mai sunt prin sibiu :P MULTUMESC

Incearca cu incredere unde ti-am spus eu , dar sa stii ca se ocupa numai cu lucrari de topografie inginereasca in constructii de drumuri, autostrazi, mall-uri, etc. si bineinteles intretinerea reteleor topografice.
Succes !
Sper sa gasesc cararea corecta !

Lupean Adrian

@bad wolf...........nu am incercat inca o sa mai astept pana la anul sa vad cum merge treaba si dak imi permit sa merg in alt oras (cam depind de fratemio) are mai multa experienta si el poate gaseste mai usor .....deocamdata am

Lupean Adrian


John Doe


Lupean Adrian

Releveu ,Modelare 3D si Tur Virtual al corpului C din cadrul Universitatii 1 Decembrie Alba Iulia :(( .....plus ca trebuie predata documentatia cu releveul si pt un alt proiect la topo inginereasca si este destul de facut :(

John Doe


Lupean Adrian

Pai inca nu m-am apucat :( adik am facut un pic din releveu da putin ....modelarea in autocad vreau sa o fac imi mai arata si fratemio ca asa prind cel mai repede daca imi arata cineva prima data (deci mai mult practic ), ma gandeam prin arcgis da e cam nasol acolo ca faci cladirea da e in 3d in stare bruta oricum si in autocad este de lucru destul,,,,,

Lupean Adrian

sau mai e ceva program landscaping  da mi se pare ca acolo nu ai coordonate la puncte nimic doar asa de imagine o idee cum ar arata ...(si de obicei la parcuri am vaz ca se foloseste)