Caut ortofotoplanuri pe Bistrita N ofer la schimb planuri MM si CJ

Creat de simy_topo, Sep 09, 2008, 12:31 AM

« precedentul - următorul »

simy_topo

Caut ortofotoplanuri pe Bistrita N, ofer la schimb planuri si ortofotoplanuri pe judetul Maramures si Cluj in limita bazei de date. Accept si alte oferte dar NU bani. Cu respect

Modificat de simy_topo (08-09-2008 21:33:00)

cipriangrigoras

Salut,are cineva ortofotoplanuri pe Constanta Si Tulcea?Daca este cineva va rog sa ma contactati si gasim o varianta.Multumesc

doara.florin

Si eu am nevoie de 1 orto pe Tulcea.Am o parcela de vanzare acolo si trebuie sa ii fac o prezentare frumoasa ca sa o vand. :)

amx2103




doara.florin

Mersi advex,dar mai e o mica mare problema,stii eu nu am vazut terenul,am un PUZ la el cu coordonate (faza nasoala ca au doar 2 cifre dupa virgula,ceea ce inseamna ca nu e extrem de precisa pozitionarea,e un PUZ mai vechi),am incercat serverul de imagini de la ANCPI,dar nu am rezultatul dorit.Daca iau imaginea la o scara mare,apoi cand il scalez cu PUZ-ul s-a dus rezolutia imaginii.Da-mi un sfat aici daca poti.Si eu stiu ca terenul e la 200m de plaja,e undeva  in Sulina,dar dupa cum am facut eu de pe serveru de imagini imi iesea foarte prost.Si de aceea am nevoie de 1 ortofoto si fisieru de georeferentiere la el daca se poate.


doara.florin

Advex ,multam fain,dar am o promisiune si luni cel tarziu o sa primesc ortoul,si puzu nu e dwg,nici dxf,e un print,pe care l-am scanat eu.E planul de situatie.Un tiff.Multumesc inca o data si daca tot ne-am bagat fara sa`l ajutam pe simy_topo,eu il anunt ca am pe Timis,Caras si Gorj,cu atata pot sa ajut.

mitnick

ofer ortofotoplane pe orice zona oras din tara bineinteles fara bani, ci ne intelegem ... trimiteti mesaje private ms