furturi

Creat de ionutivanov, Oct 25, 2010, 04:56 PM

« precedentul - următorul »

ionutivanov

Mi sa furat o statie totale sokkia 630R si o nivela pentaxlaser PLP601, rog pe cei de pe aici daca au auzit pe careva care doresc sa vanda o statie si o nivela sa ma contacteze urgent la nr de tel 0751220435 Statia s-a furat din constanta  :rotfl:

Mit

Si-i de ras?  :uimit:

ionutivanov

nu nu e de ras e de plans. dar e de ras faptul ca politia asteapta sa vin eu cu hotul

dtoni

#3
Citat din: ionutivanovMi sa furat o statie totale sokkia 630R si o nivela pentaxlaser PLP601, rog pe cei de pe aici daca au auzit pe careva care doresc sa vanda o statie si o nivela sa ma contacteze urgent la nr de tel 0751220435 Statia s-a furat din constanta  :rotfl:
trimite serile aparatelor si o copie dupa factura la toti distribuitorii si toate servisurile de la noi si afara sa stea cu ochi in patru dupa aparate, cineva la un moment dat o sa vrea sa repare sau sa verifice aparatele , banuiesc ca razi din cauza socului :hi:

Ionica34

Mai demult si mie mi s-au furat 2 statii. Una am recuperat-o direct de la hoti, ca i-a prins politia. Dar cea de a doua din 2007, parca a intrat in pamant. Nu o mai gasesc si pace. Si am dat sfoara in toata tara.
Daca statia merge brici, acum cum nu mai e nevoie nici din metrologie, nu cred ca mai ai vreo sansa.
Iti doresc succes

bad wolf

E foarte greu de recuperat o "scula" topografica furata pentru ca e de ajuns sa mergi la un notar care va face un act de Cumparare-Vanzare pe o simpls declaratie a vanzatorului ca a adus statia din Ausralia(caz concret vazut de mine in 2009 la Ploiesti).
Succes !
Sper sa gasesc cararea corecta !