gps leica system 500

Creat de manta2, Mar 30, 2011, 01:09 PM

« precedentul - următorul »

topocad.cristi

#30
o o intrebare de bun simt... moderatorii pot sa intervina cand considera ca anumiti useri insulta inteligenta celorlati? sau pana la urma ce modereaza?

"A fi moderator nu inseamna a sustine ca brandul este deasupra noname-ului ..."... aici nu discutam de brand si no name ci de profesionalism..... echipamentele topo nu sunt casetofoane, placi de sunet si monitoare LCD. in alta ordine de idei , au aparut si tampoanele intime  "refolosibile". eu totusi am speranta ca putem sa ne vedem linistiti in continuare d topografie, cadastru geodezie.


"Masoara cu grija, studiaza actele ca un avocat cusurgiu, pretinde onorariul ce reflecta corect munca prestata si ...nu spune nimic de rau despre colegii de breasla !"

va incadrati cu succes in marea majoritate....doamna :)

dora3mira

#31
Citat din: topocad.cristio o intrebare de bun simt... moderatorii pot sa intervina cand considera ca anumiti useri insulta inteligenta celorlati? sau pana la urma ce modereaza?

"A fi moderator nu inseamna a sustine ca brandul este deasupra noname-ului ..."... aici nu discutam de brand si no name ci de profesionalism..... echipamentele topo nu sunt casetofoane, placi de sunet si monitoare LCD. in alta ordine de idei , au aparut si tampoanele intime  "refolosibile". eu totusi am speranta ca putem sa ne vedem linistiti in continuare d topografie, cadastru geodezie.


"Masoara cu grija, studiaza actele ca un avocat cusurgiu, pretinde onorariul ce reflecta corect munca prestata si ...nu spune nimic de rau despre colegii de breasla !"

va incadrati cu succes in marea majoritate....doamna :)


Cu uimire descopar ca aveti capacitatea de a folosi un limbaj care nu va onoreaza. Desigur, nu este problema mea, e doar o constatare.
Din toate cele spuse de dumneavoastra mai sus retin aprecierea de a ma fi integrat intr-o majoritate , Multumesc lui Dumnezeu ca nu sunt o exceptie ! Nu de alta dar extremele se pot regasi in directii contrare si veleitudini de geniu stiu sigur ca nu am.

Inca ceva, cand mai aveti mancarimi de limba la adresa unei femei, incercati sa faceti trimitere la altceva , nu la tampoane - nu de alta dar denumirea corecta este "absorbant" - tamponul o fi mai degraba bun de aplicat intr-o conversatie intre conductorii de tren, tramvai sau intre soferi .
Si dumneavoastra o zi buna !

advex

#32
Ce veselie pe forum... a inceput carnavalul!



Modificat de advex (09-04-2011 16:28:36)

kod

#33
oare nu mai bine s-ar deschide o rubrica, intitulata "PAMFLET" pe forum, la care fiecare sa-si exprime orice punct de vedere vrea, mai putin cele legate de topo-geodezie-cadastru :D

Alin B.

#34
Citat din: kodoare nu mai bine s-ar deschide o rubrica, intitulata "PAMFLET" pe forum, la care fiecare sa-si exprime orice punct de vedere vrea, mai putin cele legate de topo-geodezie-cadastru :D


  si topocad.cristi sa fie moderatorul acestui nou topic  :razz:

John Doe

#35
Nu trebuie neaparat un topic nou, topicul userilor banati functioneaza.

manta2

#36
Inca nu am rezolvat problema... Dragi colegi un pic de ajutor va rog...

manta2

#37
multumesc mit dar nici makar salariul meu pe o luna nu acopera ........ inca nu am r4eusit sa le dau de cap..