Persoanele Juridice ** Cum achizitioneaza licentele?>

Creat de diagodose2009, Apr 27, 2020, 09:24 PM

« precedentul - următorul »

diagodose2009

Eu am primit un mesaj de la o firma de calibru.
Ei imi vand mie un kit BrisCAD+Soft Romanesc.
Eu ma intreb
a) Cum  dovedeste PFA-Cumparatorul SRl. ca el a cumparat o licenta cu toate drepturile-legale, daca nu are factura si un foaie oficiala?

b)Este cineva dispus sa dea 1090$ doar pe email. ?
8) Nu poți vedea acest atașament.

c) O alta metoda , eu obtin un cod de activare (BrisCad-vechi , si ii trimit PFA-Cumparatorul SRL acest [email protected] Si Eu il fac fericit ca obtin licenta-full version

TOPOCOM

Buna ziua si va multumim pentru mesaj. Va vom raspunde punctula, dupa cum urmeaza:

a) Fiecare persoana juridica sau PFA autorizat primeste factura fiscala si certificat de autenticitate  pentru aplicatiile achizitionate de la SC TOPOCOM SRL. Peste 540 dintre clientii nostri au achizitionat softurile noastre tocmai pentru a se autoriza ANCPI si nu a existat vreun caz in care sa fie probleme, de orice fel.

b) Emailul primit de catre dvs. este pur informativ. Nu cumparati "pe email". Accesati www.topo.com.ro si puteti lansa o comanda in urma careia veti primi o factura fiscala, asa cum am specificat in punctul a)

c) nu inteleg din pacate ce doriti sa spuneti aici.

Va multumesc inca o data pentru timpul dvs. pentru a scrie despre emailul nostru si va asteptam cu orice fel de intrebari si nelamuriri pe email la [email protected] sau telefon 0720 349 110

Spor la treaba si o zi cat mai frumoasa!